Київрада затвердила план роботи на 2019 рік

Tool items

1185

Київрада затвердила план роботи на 2019 рік

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили план роботи Київської міської ради VIII скликання на 2019 рік.

Як зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів, депутати вирішуватимуть актуальні питання в усіх галузях життєдіяльності міста. У полі зору депутатського корпусу перебуватимуть питання освіти, культури та медицини. Планується створення нових шкіл і дитсадків, проведення культурних заходів. План роботи Київради на 2019 рік сформований на основі подань комісій та виконавчого органу, які розписали свої завдання.

«Загалом документ нараховує 169 пунктів, які маємо виконати протягом цього року. До прикладу, маємо затвердити програму формування податкової культури столиці та положення про проведення інвестиційних конкурсів. З важливого, звісно, питання екології. Приміром плануємо прийняти Водну стратегію міста Києва. Також будемо вирішувати проблемні питання будівництва сміттєпереробного заводу. Звісно, Київрада коригуватиме бюджет міста та програму соціально-економічного розвитку на цей рік, і формуватиме видатки на наступний», - зазначив Володимир Прокопів. 

За його словами, багато уваги депутати будуть приділяти антикорупційній діяльності та звітуванню депутатів. Зокрема напрацьовують проекти рішень щодо порядку звітування депутатів та депутатських фракцій перед територіальною громадою. Також у планах — розробка нової редакції Положення про постійні комісії та Кодексу депутатської етики.

Рішення підтримали 69 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про відмову управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування закладу дошкільної освіти поблизу вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (567801183)
  • Про приватизацію громадянином Ратушним Олександром Анатолійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Монтажників, 38-а у Солом’янському районі міста Києва П-10105
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на вул. Ярославській, 13-А у Подільському районі міста Києва (201248069)
  • Про відмову громадянину Гаврильцю Роману Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу просп. Науки, 149 у Голосіївському районі міста Києва А-39020 (360114169)
  • Про відмову громадянину Червінському Степану Матвійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будинку поблизу вул. Єдності у Деснянському районі міста Києва К-38987 (525101058)