Київрада затвердила Міську цільову програму з питань цивільного захисту столиці

Tool items

Київська міська рада затвердила Міську цільову програму забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024-2025 роки. Метою програми є підвищення соціально-гарантованого рівня захисту киян і гостей столиці, об’єктів і території міста від наслідків надзвичайних ситуацій.

Як повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА, враховуючи тривалу збройну агресію російської федерації проти України, для підвищення рівня цивільного захисту міста лишається нагальна потреба розвитку територіальної підсистеми Києва Єдиної державної системи цивільного захисту – для її готовності до дій за призначенням. Актуальність проблеми зумовлена, зокрема, можливим зростанням матеріальної шкоди, яка може бути завдана.

Заходи, передбачені програмою, спрямовані на запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного і природного характеру, захист населення і територій Києва в разі їх виникнення; пожежну безпеку; технічне переоснащення, перспективний і соціальний розвиток комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку».

Серед іншого, Програмою заплановано модернізацію існуючої системи оповіщення, що дозволить збільшити область покриття з урахуванням сучасної забудови, інфраструктури та акустичних показників.

Також Програмою передбачено придбання сучасних та ремонт існуючих пожежних автодрабин, аварійно-рятувальних автомобілів, пожежної техніки і транспортних засобів, а також будівництво пожежного депо в Деснянському районі м. Києва.

Для комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» (КАРС) планується придбання нової автомобільної техніки та спорядження, адже наявні техніка та спорядження під час експлуатації вичерпують свій ресурс і потребують заміни. Також заплановано створення базового лівобережного загону КАРС, що дозволить знизити час реагування на надзвичайні ситуації до 10-15 хвилин.

Важливо, що серед заходів Програми є і забезпечення територіальних формувань і територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253777788)
  • Про повернення майна у власність громади міста Києва
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень в межах будинків №№ 5, 7, 9 на вул. Юрія Іллєнка у Шевченківському
  • Про надання громадянину Жуку Івану Петровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Левадній, 37-к у Дарницькому районі міста Києва (300194948)
  • Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва