Київрада затвердила Бюджетний регламент

Tool items

Київрада затвердила Бюджетний регламент

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до Регламенту Київської міської ради. 
Відповідне рішення виключає з Регламенту статтю, яка передбачає розгляд та прийняття бюджету і програми соціально-економічного розвитку. Натомість затверджено Бюджетний регламент. 

Документ визначає порядок складання, розгляду, затвердження, виконання і звітування про виконання бюджету міста Києва та програми соціально-економічного розвитку міста. 
«Наявність даного документу має чітко унормувати бюджетний процес та дасть змогу заздалегідь готувати, розглядати та затверджувати головний фінансовий документ столиці. Що важливо – регламент визначає відповідальних виконавців та кінцеві терміни здійснення всіх бюджетних процедур. Переконаний, що нові правила формування бюджету столиці дозволять більш ефективно та своєчасно вирішувати завдання та доручення, які покладаються виборцями на депутатів Київради», - зазначив співавтор рішення, голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков. 

Відповідно до рішення, виконавчий орган Київради (КМДА) має до 6 вересня подавати до КМР прогноз бюджету столиці. Проекти рішення про головний кошторис столиці та програму соцекономрозвитку мають бути подані до Київради не пізніше 12 листопада. Затвердити ці документи КМР має до 25 грудня
«Тепер місто матиме чіткі процедури і строки бюджетного процесу. Окрім того, Бюджетний регламент також спрямований на збільшення участі депутатів Київради та членів територіальної громади столиці в розробці та затвердженні зазначених документів», - підкреслив співавтор рішення, депутат Київради Олег Макаров.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»