Київрада затвердила Бюджетний регламент

Tool items

566

Київрада затвердила Бюджетний регламент

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до Регламенту Київської міської ради. 
Відповідне рішення виключає з Регламенту статтю, яка передбачає розгляд та прийняття бюджету і програми соціально-економічного розвитку. Натомість затверджено Бюджетний регламент. 

Документ визначає порядок складання, розгляду, затвердження, виконання і звітування про виконання бюджету міста Києва та програми соціально-економічного розвитку міста. 
«Наявність даного документу має чітко унормувати бюджетний процес та дасть змогу заздалегідь готувати, розглядати та затверджувати головний фінансовий документ столиці. Що важливо – регламент визначає відповідальних виконавців та кінцеві терміни здійснення всіх бюджетних процедур. Переконаний, що нові правила формування бюджету столиці дозволять більш ефективно та своєчасно вирішувати завдання та доручення, які покладаються виборцями на депутатів Київради», - зазначив співавтор рішення, голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков. 

Відповідно до рішення, виконавчий орган Київради (КМДА) має до 6 вересня подавати до КМР прогноз бюджету столиці. Проекти рішення про головний кошторис столиці та програму соцекономрозвитку мають бути подані до Київради не пізніше 12 листопада. Затвердити ці документи КМР має до 25 грудня
«Тепер місто матиме чіткі процедури і строки бюджетного процесу. Окрім того, Бюджетний регламент також спрямований на збільшення участі депутатів Київради та членів територіальної громади столиці в розробці та затвердженні зазначених документів», - підкреслив співавтор рішення, депутат Київради Олег Макаров.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про відмову управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування закладу дошкільної освіти поблизу вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (567801183)
  • Про приватизацію громадянином Ратушним Олександром Анатолійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Монтажників, 38-а у Солом’янському районі міста Києва П-10105
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на вул. Ярославській, 13-А у Подільському районі міста Києва (201248069)
  • Про відмову громадянину Гаврильцю Роману Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу просп. Науки, 149 у Голосіївському районі міста Києва А-39020 (360114169)
  • Про відмову громадянину Червінському Степану Матвійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будинку поблизу вул. Єдності у Деснянському районі міста Києва К-38987 (525101058)