Київрада закликає парламент і Кабмін посилити покарання за вандалізм

Tool items

1523

Київрада закликає парламент і Кабмін посилити покарання за вандалізм 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати звернулися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з пропозицією посилити відповідальність за пошкодження майна. 

Депутати Київради наголошують  –  Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність лише за пошкодження окремих видів майна. Покарання за вандалізм взагалі немає. Порушників можна притягти до відповідальності лише за нанесення шкоди у великих розмірах. Це дає можливість вандалам уникати покарання в багатьох випадках. Така ситуація призводить до значних витрат як державного бюджету, так і місцевих бюджетів територіальних громад.

«Безвідповідальність правопорушників породжує збільшення злочинності та незахищеність державного й комунального майна. Навіть психологи стверджують, що вигляд зруйнованих предметів викликає у громадян потребу в подальшому руйнуванні. Так, у місцях де вже є пошкоджене майно, частіше виникають такі явища як розмальовані стіни будинків, розбиті ліхтарі, зруйновані автобусні зупинки та інше. Разом зі цим, кількість вандалів збільшується з року в рік, про що свідчить статистика такого виду порушень. Тому міська рада, за ініціативи мера міста Києва Віталія Кличка, закликає парламент посилити покарання за вандалізм», - зазначив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олександр Харченко.  

Відповідне звернення підтримали 70 депутатів Київради.

-A A +A

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про затвердження Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 – 2022 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про погодження призначення Усова К. Г. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про погодження призначення Прокопіва В. В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про надання громадянину Кунаху Олександру Григоровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (370159910)
  • Про відмову громадянину Журавлю Юрію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (685340117)
  • Про відмову громадянину Вакуленку Максиму Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаража на вул. Коцюбинського, 22 у Дарницькому районі міста Києва (560601187)
  • Про відмову громадянці Коровчук Валентині Іванівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для сільськогосподарського виробництва на вул. Пухівській у Деснянському районі міста Києва (754790019)
  • Про відмову громадянину Ковтонюку Віталію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для індивідуального садівництва на вул. Соборній у Дарницькому районі міста Києва (320198305)