Київрада закликала Уряд запровадити на державному рівні механізм забезпечення осіб з інвалідністю та інших окремих категорій населення медичними виробами з мовним виводом

Tool items

Київрада закликала Кабінет Міністрів України запровадити на державному рівні механізм забезпечення осіб з інвалідністю,  дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення медичними виробами з мовним виводом, зокрема глюкометрами та тонометрами.

Таке звернення було підтримано сьогодні, 02 листопада, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 78 депутатами.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоровʼя, сімʼї та соціальної політики Марина Порошенко, наразі до міської ради надходять звернення громадських об'єднань осіб з інвалідністю щодо потреби у забезпеченні незрячих пацієнтів медичними виробами з мовним виводом, зокрема тонометрами глюкометрами для постійного користування. 

«Відповідно до затвердженого Порядку забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю медичними виробами здійснюється на підставі індивідуальної програми реабілітації. Зокрема, люди забезпечуються безоплатно медичними виробами з урахуванням їх індивідуальних потреб. Ця вимога унеможливлює централізоване забезпечення Департаментом охорони здоров'я КМДА цими медичними виробами. Тому звертаємось із проханням запровадити на державному рівні механізм забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій населення медичними виробами та іншими засобами, зокрема глюкометрами та тонометрами з мовним виводом для постійного користування. Це стане можливе лише через Міністерство соціальної політики України шляхом розширення переліку засобів, що підпадають під грошову компенсацію вартості за самостійно придбані такі засоби», – наголосила Марина Порошенко.

Депутатка додала, що у зверненні також зазначено прохання включити до переліку медичних виробів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, тест-смужки для глюкометрів з мовним виводом.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022-2024 роки»
  • Про запровадження щорічного міського конкурсу «Мистецькі Горизонти»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про передачу громадянину Пшеничному Ростиславу Івановичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва у пров. Лісостеповому - 1, буд. 15 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО «СТАДНЕ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (483279522)
  • Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 18 червня 2004 року № 63-6-00134, укладеного між Київською міською радою та фізичною особою - підприємцем Джерою Сергієм Петровичем для будівництва, експлуатації і обслуговування комплексу відпочинку (кафе з літнім майданчиком) на вул. Центральній у Дарницькому районі м. Києва (459363362)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.09.2011 № 18/6234 «Про порядок укладання мирних угод у спорах щодо майна територіальної громади міста Києва у процесі їх розгляду в судах загальної юрисдикції»
  • Про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство» Дарницького району м. Києва»