Київрада виділить 5,5 млрд грн на розвиток ЖКГ у 2020 році

Tool items

623

Київрада виділить 5,5 млрд грн на розвиток ЖКГ у 2020 році

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли програму економічного і соціального розвитку Києва на 2019 рік.

Згідно з документом, орієнтовний обсяг капітальних видатків на наступний рік складає 14,914 млрд грн.

Найбільше коштів – 5,5 млрд грн передбачено на житлово-комунальне господарство. Зокрема планується спрямувати 554,9 млн грн на капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та міжквартальних проїздів. На ремонти та відновлення ліфтів заплановано 532,3 млн грн. Майже 700 млн грн спрямують на реконструкцію, благоустрій та капітальний ремонт парків і скверів. На програми житлової політики передбачили 623 млн грн. За ці кошти планують придбання житла для черговиків квартирного обліку, для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та реалізацію програми «Доступне житло».

«Левову частку програми соцекономрозвитку плануємо спрямувати на розвиток транспортної інфраструктури. Це загалом 5,2 мільярди гривень. Майже половина цієї суми піде на будівництво та реконструкцію доріг, мостів і шляхопроводів. На будівництво Сирецько-Печерської лінії метро закладаємо 350 млн грн, ще 863 млн грн піде на будівництво Подільського мостового переходу через Дніпро. Облаштування Великої Кільцевої дороги обійдеться місту в 500 млн грн», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Галузь освіти отримає понад 2 млрд грн. На будівництво шкіл і дитячих садочків передбачено 889,2 млн грн.

На охорону здоров’я закладено 949 млн грн. Культуру та освіту профінансують в розмірі 509,4 млн грн, на фізичну культуру та спорт заплановано 209 млн грн.

Рішення підтримали 76 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
  • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
  • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
  • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЗ-ІНВЕСТ», ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДІНАКОР» в оренду земельної ділянки для спільного обслуговування виробничого комплексу будівель, будов та споруд на вул. Козелецькій, 24 у Солом’янському районі міста Києва (590439962)
  • Про відмову у передачі громадянці Каряці Інні Вікторівні у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у провулку Плещеєва, 8-б у Голосіївському районі міста Києва (588027110)
  • Про передачу громадянину Орліченку Тарасу Григоровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 16-А у Голосіївському районі міста Києва (362773666)
  • Про передачу громадянці Бистровій Вікторії Павлівні у приватну власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вул. Садовій, 67, діл. 1-а у Дарницькому районі міста Києва (665332736)
  • Про приватизацію громадянином Задорожним Олександром Георгійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Миронівській, 19 у Солом'янському районі міста Києва (332819739)