Київрада встановила пільгову орендну ставку для дитячих спортивних клубів на комунальні майданчики

Tool items

555

Київрада встановила пільгову орендну ставку для дитячих спортивних клубів на комунальні майданчики

 Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва. Зокрема встановили пільгову орендну ставку для дитячих спортивних клубів і організацій спортивного спрямування у розмірі 0,1%.

Наразі, для ДЮСШ, які фінансуються з міського бюджету, встановлена пільгова орендна плата за користування комунальним майном у розмірі 1 грн на рік. У той час, за надання таких же послуг, інші спортивні організації та клуби платять 3% від вартості об'єкта оренди. Для багатьох організацій спортивного спрямування, особливо в час карантину, така оренда ставка є завеликою. 

Депутати Київради наголошують – мета міста недопустити ліквідації таких колективів через неспроможність сплачувати орендну плату за приміщення, які вони орендують протягом багатьох років. Саме тому для збереження та розвитку фізичної культури й спорту серед дітей та підлітків, які проживають у столиці, Київрада встановила пільгову орендну ставку для дитячих спортивних клубів і організацій спортивного спрямування у розмірі 0,1%.

Рішення підтримали 72 депутати Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
  • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
  • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
  • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
  • Про порядок реалізації Київською міською радою і визначеними нею органами повноважень у сфері оренди
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 року №92/9171 Про оголошення ландшафтним заказником місцевого значення«Троєщинські луки»
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування між будинками №№ 22, 24 на вул. Академіка
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»