Київрада спрямувала додаткові кошти на соціальний захист киян та розвиток транспорту столиці

Tool items

Київрада спрямувала додаткові кошти на соціальний захист киян та розвиток транспорту столиці

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до бюджету та програми соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік.

У рамках коригування, депутати спрямували додаткові кошти на соціальний захист киян та розвиток транспорту. За словами міських обранців, це стало можливим завдяки збільшенню дохідної частини міського кошторису майже на 4 мільярди гривень – в основному за рахунок субвенції з держбюджету та збільшення доходів міста.

«У рамках коригування ми виділили понад півтора мільярда гривень на соціальний захист киян. Кошти спрямують на будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію малих групових будинків, будівництво та придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Одну з найбільших сум також виділили на розвиток транспорту в столиці. Це 1,86 мільярдів гривень. За ці кошти плануємо закупити нові сучасні трамваї, закупити камери відеоспостереження за програмою «Електронна столиця». Також передбачене фінансування запровадження електронного квитка», – зазначив голова постійної комісії з питань бюджету Андрій Странніков.

Додатково на сфери освіти та охорони здоров’я депутати спрямували 176 мільйонів гривень та 114 мільйонів відповідно.

Внесли правки міські обранці і до Програми соціально-економічного розвитку. Відтак депутати погодили виділення 400 мільйонів гривень на будівництво Подільського мостового переходу через Дніпро. 14 мільйонів – на реконструкцію мережі швидкісного рейкового транспорту та 5 мільйонів на тролейбусну лінію від Троєщини до Севастопольської площі.

Щодо освіти та культури столиці, то зміни до Програми соцекономрозвитку передбачають додаткових 6,5 мільйонів гривень на ремонт спортзалів у освітніх навчальних закладах. Заклали кошти міські обранці і на ремонті роботи в кінотеатрі «Краків», «Старт» та «Лейпціг».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь