Київрада спрямувала додаткові кошти на посилення сил оборони міста та відновлення пошкоджених об’єктів столичної інфраструктури

Tool items

У зв’язку із тривалою збройною агресією російської федерації проти України Київрада внесла зміни до столичного бюджету. Зокрема, збільшено фінансування на посилення сил оборони міста та відновлення міських об’єктів, пошкоджених внаслідок воєнних дій. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Ми збільшили видатки загального фонду міського бюджету на виконання заходів міської цільової програми «Захисник Києва» на 139 млн грн.  Зокрема, йдеться про перевезення призовників, військовослужбовців, резервістів територіальної оборони, цивільного населення в разі евакуації тощо. А також придбання матеріалів і засобів для облаштування інженерних загороджень та фортифікаційних споруд, матеріально-технічне забезпечення, розміщення, підготовку, виконання завдань підрозділів сил оборони та безпеки міста Києва», – зазначив Микола Поворозник.

За його словами, з метою концентрації фінансових ресурсів на пріоритетних напрямах та заходах здійснено  перерозподіл видатків загального та спеціального фондів. За рахунок зазначених джерел збільшено видаткову частину бюджету міста Києва:
– на утримання вулично-шляхової мережі в сумі 248 млн грн;
– на утримання та розвиток автотранспорту – 22 млн грн;
– на утримання та розвиток наземного електротранспорту – 43 млн грн;
– на утримання та розвиток метрополітену – 75 млн грн;
– на викуп цілісного майнового комплексу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Дружний» та послуги на охорону – 163 млн грн;
– на виконання МЦП «Управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва на 2022-2024 року» – 25 млн грн.

«Сьогодні збільшено  резервний фонд місцевого бюджету на 300 млн грн. Також на проведення капітального ремонту найпростіших укриттів та захисних споруд цивільного захисту закладів загальної середньої освіти виділено 27 млн грн. Для опорних закладів охорони здоров’я, послуг на проектування та встановлення кисневих станцій виділено 8 млн грн. На відновлення об’єктів у Києві, пошкоджених внаслідок воєнних дій російської федерації, – 218 млн грн. І на проведення капітального ремонту приміщень сховищ цивільного захисту – 96 млн грн», – зазначив Микола Поворозник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану