Київрада розгляне оновлений перелік територій Києва для розроблення містобудівної документації

Tool items

Київська міська рада планує 13 травня розглянути внесення змін до Міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві.

Міська програма затверджена рішенням Київської міської ради від 13 листопада 2013 року №518/10006. Вона передбачає розробку проектів містобудівної документації на місцевому рівні. Метою програми є розроблення та затвердження проекту Генерального плану міста Києва, планів зонування семи планувальних зон Києва, детальних планів територій, що охоплюють місто.

Внесення змін до Міської програми та виконання рішення дасть змогу сформувати та впровадити єдину міську політику із удосконалення та розвитку містобудівної діяльності і територіального планування.

«Такий підхід надасть можливість визначити потребу в об’єктах соціальної інфраструктури, перспективи розвитку інженерно-транспортної інфраструктури та інвестиційну привабливість окремих територій столиці. Адже відсутність затверджених планів зонування та детальних планів територій призводить до не збалансованого розвитку територій у столиці», – підкреслив директор Департаменту містобудування та архітектури – головний архітектор міста Олександр Свистунов.

Він також зазначив, що заходи Міської програми дадуть змогу при розробці містобудівної документації проаналізувати та спрогнозувати екологічну, інженерну, транспортну, соціальну, історичну ситуацію в місті. А також – розробити план дій щодо вдосконалення інфраструктури, збереження культурної спадщини, впровадження режимів використання територій у межах історичних ареалів. При цьому, врахувати громадські інтереси, інвестиційні наміри, а також забезпечити збереження традиційних особливостей, історичного середовища та природно-ландшафтного комплексу міста.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)