Київрада розглядає можливість на 30% збільшити надбавки до окладу педагогам дитсадків і позашкільних закладів

Tool items

1981

Київрада розглядає можливість на 30% збільшити надбавки до окладу педагогам дитсадків і позашкільних закладів

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту погодили звернення  до Департаменту фінансів виконавчого органу Київради (КМДА) щодо виділення додаткових коштів педагогам дитсадків і позашкільних закладів.

Відтак, міська влада має намір вишукати у столичному бюджеті кошти для встановлення муніципальних надбавок у розмірі 30% від посадового окладу педагогам дошкільних і позашкільних навчальних закладів комунальної форми власності протягом 2018 року.

У січні 2018 року уряд прийняв рішення про підвищення посадових окладів для педагогів загальноосвітніх шкіл. Однак педагоги дитячих садочків, творчих і музичних шкіл, вихователі клубів за місцем проживання не потрапили до цієї категорії освітян, тож могли розраховувати на зростання заробітної платні лише з 1 вересня 2018 року за умови виконання держбюджету у першому півріччі.

«Щоб столичні педагоги всіх навчальних закладів отримали рівні можливості оплати праці, місто у межах своєї компетенції може взяти додаткові зобов’язання і профінансувати 30% надбавок тим категоріям, які тимчасово залишилися поза увагою. Причому виплата такої надбавки протягом січня-серпня 2018 року можлива у межах запланованих видатків міського бюджету на освіту, а на вересень-грудень необхідно виділити додаткової кошти в обсязі 31,9 мільйон гривень», – наголошує депутат Київради Вадим Сторожук.

Встановлення надбавок з боку міста збереже колективи і призупинить плинність кадрів, вважають у Київраді. Адже станом на 1 лютого, наприклад, тільки у комунальних дитячих садочках налічується понад 300 вакансій, які залишаються відкритими через низький рівень заробітної плати.

Нагадаємо, у столичному бюджеті-2018 найбільше коштів планується спрямувати на освіту киян. Дану галузь пропонується профінансувати на 13,6 мільярда гривень.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ВТОРКОЛЬОРМЕТ» договору оренди земельної ділянки на вулиці Бакуніна, 3 у Солом’янському районі від 13 квітня 2006 року № 72-6-00367 (483056203)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «КОНЦЕРН ЄВРОПА» договору оренди земельної ділянки від 16 лютого 2006 року № 79-6-00389 на вул. Академіка Заболотного у Голосіївському районі (575305759)
  • Про надання ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННЮ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У М. КИЄВІ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд державної пожежно-рятувальної частини № 19 на вул. Кубанської України, 4а у Деснянському районі міста Києва (475414885)
  • Про надання громадянину Захлестуну Володимиру Михайловичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. 6-му Садовому у Деснянському районі міста Києва (603210147)
  • Про відмову громадянину Жуку Артему Анатолійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Павла Вірського, 64 у Деснянському районі міста Києва (330109554)