Київрада прийняла на баланс міста 11,5 км доріг у Голосіївському районі

Tool items

423

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли до комунальної власності територіальної громади міста Києва автомобільних доріг у Голосіївському районі міста Києва.

Загалом на баланс міста прийняли 23 відрізки загальною протяжністю 11,5 км. Раніше вони не перебували у віданні обслуговуючих комунальних підприємств та, відповідно, не утримувалися належним чином. Тепер відповідними ділянками опікуватимуться «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Голосіївського району» і «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд «Магістраль».

Як зазначають депутати Київради – рішення дасть можливість суттєво оновити автошляхи, вчасно ремонтувати та очищувати від снігу.

Рішення підтримали 87 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва