Київрада підтримала рішення про реорганізацію Спецбудинків для ветеранів

Tool items

Депутати Київради підтримали рішення про реорганізацію Спеціалізованих будинків для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та осіб з інвалідністю на вулицях Їжакевича, 3 та М. Котельникова, 32/11 шляхом приєднання їх до Спеціалізованого будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та осіб з інвалідністю на вул. Будищанській, 4. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Потреба реорганізації полягає передовсім у тому, що необхідно раціоналізувати використання матеріальних ресурсів, вдосконалити управління закладами, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва. Завдяки прийнятому рішенню Департамент соціальної політики зможе утворити комісію, яка проводитиме реорганізацію, оптимізувати наявні ресурси системи надання соціальних послуг тощо. Наприклад, Спецбудинок на вул. Їжакевича, 3 надавав лише приміщення для проживання, а інші два Спецбудинки – ще й соціальні послуги, а також мали відповідну інфраструктуру для надання медичних послуг. Громадяни, які проживають у таких Спецбудинках, потребують не лише приміщень для проживання, а часто і стороннього догляду, допомоги в побутових речах, медичної допомоги. Тому ми розробили відповідний проєкт змін, який дозволить всім Спецбудинкам надавати такі послуги», – зазначила Марина Хонда.

Також затверджено нове Положення про Спеціалізований будинок для ветеранів війни і праці, громадян похилого віку та осіб з інвалідністю на вул. Будищанській, 4. Відповідно до нового Положення, Спецбудинок є закладом, який надає соціальні послуги, і крім приміщень для проживання, має також приміщення для служб соціально-побутового призначення та медичного обслуговування. Спецбудинок на вул. Будищанській, 4 визначено правонаступником всього майна, всіх прав та обов’язків Спецбудинків на вул. Їжакевича, 3 та вул. Котельникова, 32/11.

Крім того, нове Положення про Спеціалізований будинок визначає всі права та зобов’язання його мешканців, окреслює сфери фінансово-господарської діяльності, затверджує його структуру.

У Спеціалізованих будинках на сьогодні проживає 165 осіб. Прийняте рішення не лише зберігає права мешканців Спецбудинків на зайняті ними квартири, а й суттєво покращить якість соціальних послуг, які вони отримують, запровадить механізм перерозподілу навантаження на соціальних та медичних працівників, дасть можливість поліпшити матеріально-технічну базу закладів та матеріальне забезпечення персоналу тощо.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)