Київрада підтримала коригування бюджету столиці-2019

Tool items

1280

Київрада підтримала коригування бюджету столиці-2019

Київська міська рада підтримала коригування головного фінансового документа столиці-2019. За даними виконавчого органу Київради (КМДА), перевиконання бюджету за 10 місяців становить майже 1,8 млрд грн.

Збільшилися надходження за рахунок податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток підприємств та єдиного податку.

У зв’язку з перевиконанням дохідної частини бюджету в 2019 році в мерії збільшили видаткову частину кошторису.

«За рахунок додаткових коштів запропоновано збільшити бюджетні призначення головним розпорядником бюджетних коштів. Зокрема, районним адміністраціям на виплату заробітних плат освітянам та тренерам спортивних шкіл. Підвищення зарплати педагогічним працівникам, які працюють у сфері сім'ї та молоді. Крім цього додаткові видатки, сумою у 100 млн грн, спрямували Департаменту житлово-комунальної інфраструктури на реконструкцію житлового господарства. Ще 205 млн грн – райдержадміністраціям на заходи у сфері ЖКГ», – зазначив директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік.

Окрім того, депутати скоригували програму економічного і соціального розвитку на 2019 рік. Додаткові асигнування становлять 1,028 млрд грн. Це кошти ДФРР, субвенція з державного бюджету та додаткові надходження до бюджету міста Києва.

Відтак, на капітальні вкладення депутати додатково спрямували 322 млн грн, ще майже 400 млн грн направили на капітальні ремонти.

«Цього року нам уже вдалося у майже 700 дворах відремонтувати асфальтове покриття міжквартальних проїздів та прибудинкових територій, замінити 130 км трубопроводів та провести термомодернізацію 14 закладів охорони здоров’я. Окрім того, утеплені дитячі навчальні заклади на вул. Анни Ахматової, 14-В та просп. Оболонському, 32-А. Реконструйовано школу №42.  До кінця 2019-го плануємо завершити відновлення дитсадка №652 у Дарницькому районі», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Також у рамках виконання програми економічного і соціального розвитку було закуплено 13 сучасних тролейбусів, оновлено 31 парк та сквер. Окрім того, 350 об’єктів отримали нове сучасне LED-освітлення.

-A A +A

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про затвердження Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 – 2022 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про погодження призначення Усова К. Г. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про погодження призначення Прокопіва В. В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про надання громадянину Кунаху Олександру Григоровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (370159910)
  • Про відмову громадянину Журавлю Юрію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (685340117)
  • Про відмову громадянину Вакуленку Максиму Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаража на вул. Коцюбинського, 22 у Дарницькому районі міста Києва (560601187)
  • Про відмову громадянці Коровчук Валентині Іванівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для сільськогосподарського виробництва на вул. Пухівській у Деснянському районі міста Києва (754790019)
  • Про відмову громадянину Ковтонюку Віталію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для індивідуального садівництва на вул. Соборній у Дарницькому районі міста Києва (320198305)