Київрада передала бронзовий пам’ятник Тарасу Шевченку місту Флоренція

Tool items

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати передали в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзову скульптурну композицію «Т.Г. Шевченко».

Скульптуру видатного українського письменника встановлять на території бібліотеки делле Облате. Це історичний комплекс XVI століття, розташований поруч із головним собором Санта Марія дель Фйоре. 

«Сьогодні – в продовження дружніх відносин та співпраці з мерією і містом Флоренція – ми маємо передати  пам’ятник Тарасу Шевченку нашим італійським друзям. Його встановлять у Флоренції. Скульптура великого Кобзаря створена за кошти меценатів», – сказав мер Києва Віталій Кличко.

Бронзовий пам’ятник Тарасу Шевченку планують встановити у центрі італійського міста до дня народження письменника.

Рішення підтримали 101 депутат Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про відмову громадянину Мирончуку Руслану Леонідовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. Садовій, 6, поруч з діл. № 80, СТ «Дніпровське-1» в Оболонському районі міста Києва (201496008)
  • Про відмову громадянину Наусевичу Петру Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва на Столичному шосе, 151-А у Голосіївському районі міста Києва (201305508)
  • Про відмову громадянину Макаренку Євгену Валерійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва на Столичному шосе, 151-А у Голосіївському районі міста Києва (478014270)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про затвердження міської цільової програми «Громадське здоров’я» на 2022-2025 роки