Київрада напрацьовує план роботи на 2020 рік

Вулиця Воздвиженська

Tool items

672

Київрада напрацьовує план роботи на 2020 рік

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики депутати підтримали план роботи Київської міської ради VIII скликання на 2020 рік.

Як зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів, депутати вирішуватимуть актуальні питання в усіх галузях життєдіяльності міста. У полі зору депутатського корпусу перебуватимуть питання освіти, культури та медицини. Планується створення нових шкіл і дитсадків, проведення культурних заходів. 

«План роботи Київради на 2019 сформований на основі подань комісій та виконавчого органу, які розписали свої завдання. Загалом документ нараховує 132 пункти, які маємо виконати протягом цього року. До прикладу, маємо затвердити Положення про проведення інвестиційних конкурсів у столиці. З важливого, звісно, питання екології. Плануємо прийняти проект рішення про використання дронів для контролю за станом прибережно-захисних смуг і провадити автоматичну систему моніторингу на водних об’єктах Києва. Також Київ має намір приєднатися до європейської ініціативи «Угода мерів щодо клімату та енергії», - розповів Володимир Прокопів. 

За його словами, місто має напрацювати цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Також, серед нагальних завдань –  впорядкувати екскурсійну діяльність у Києві та затвердити нові правила паркування. Звісно, Київрада коригуватиме бюджет міста та програму соціально-економічного розвитку на цей рік, і формуватиме видатки на наступний. 

Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу об’єкту культурної спадщини місцевого значення «Гостинний двір» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про передачу в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзової скульптурної композиції «Т.Г. Шевченко»
  • Про надання місцевої гарантії у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження параметрів громадського бюджету на 2022 рік»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АКТІНА» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Леоніда Первомайського, 9 у Печерському районі міста Києва (672054403)
  • Про надання Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України земельної ділянки у постійне користування для розміщення структурних підрозділів апарату МВС, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС на вул. Львівській, 80 у Святошинському районі міста Києва (616793985)
  • Про передачу громадянці Гуріній Олені Дмитрівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Юнацькій, 31 у Солом'янському районі міста Києва (525327186)
  • Про поновлення промислово-технічній компанії у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОМАТ» договору оренди земельної ділянки від 07 квітня 2006 року № 75-6-00278 (453054075)
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 14.02.2003 № 79-6-00092, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління №3 Київзеленбуд» для експлуатації та обслуговування адмінбудинку та виробничої бази на вул. Левітана, 5 у Голосіївському районі м.