Київрада напрацьовує план роботи на 2020 рік

Вулиця Воздвиженська

Tool items

421

Київрада напрацьовує план роботи на 2020 рік

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики депутати підтримали план роботи Київської міської ради VIII скликання на 2020 рік.

Як зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів, депутати вирішуватимуть актуальні питання в усіх галузях життєдіяльності міста. У полі зору депутатського корпусу перебуватимуть питання освіти, культури та медицини. Планується створення нових шкіл і дитсадків, проведення культурних заходів. 

«План роботи Київради на 2019 сформований на основі подань комісій та виконавчого органу, які розписали свої завдання. Загалом документ нараховує 132 пункти, які маємо виконати протягом цього року. До прикладу, маємо затвердити Положення про проведення інвестиційних конкурсів у столиці. З важливого, звісно, питання екології. Плануємо прийняти проект рішення про використання дронів для контролю за станом прибережно-захисних смуг і провадити автоматичну систему моніторингу на водних об’єктах Києва. Також Київ має намір приєднатися до європейської ініціативи «Угода мерів щодо клімату та енергії», - розповів Володимир Прокопів. 

За його словами, місто має напрацювати цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Також, серед нагальних завдань –  впорядкувати екскурсійну діяльність у Києві та затвердити нові правила паркування. Звісно, Київрада коригуватиме бюджет міста та програму соціально-економічного розвитку на цей рік, і формуватиме видатки на наступний. 

Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про відмову громадянці Хімченко Катерині Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення індивідуального садівництва на вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (330197768)
  • Про відмову громадянці Волосенко Ганні Дмитрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (360144945)
  • Про відмову громадянину Чорному Антону Павловичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для індивідуального дачного будівництва поряд з вул. Бродівською у Голосіївському районі міста Києва (201930263)
  • Про відмову громадянці Волосенко Галині Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201139513)
  • Про відмову громадянці Сягалюк Надії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Справедливості у Деснянському районі міста Києва (525801927)