Київрада має намір виділити 50 млн грн на компенсацію за земельні ділянки сім’ям загиблих киян-учасників АТО

Tool items

1398

Київрада має намір виділити 50 млн грн на компенсацію за земельні ділянки сім’ям загиблих киян-учасників АТО

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту депутати підтримали зміни до програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки.

Зокрема у рамках цільової програми пропонується з міського бюджету спрямувати перші 50 мільйонів гривень на компенсацію за земельні ділянки сім’ям загиблих киян-учасників АТО. Відтак, отримати матеріальну допомогу замість земельної ділянки можна буде вже цього року.

«У зв’язку з браком земельного банку в столиці, а також через фінансову неспроможність окремих сімей будувати власне житло на отриманій ділянці, мерія запровадила механізм грошової компенсації. Тобто сім’ї загиблих учасників АТО матимуть змогу отримати матеріальну допомогу від  міста замість землі. Йдеться про суму в розмірі 400 прожиткових мінімумів. Зараз столиця готова закласти у бюджет на 2019 рік 50 мільйонів гривень. Далі – суму, по мірі надходження заявок, збільшуватимемо», – зазначив член постійної комісії Київради з охорони здоров’я Юрій Крикунов.

Передбачається, що розглядати питання, пов’язані з виплатою матеріальної допомоги буде спеціальна Комісія, яка працюватиме при кожній райадміністрації столиці.

Сьогодні в місті налічується 363 сім’ї загиблих киян-учасників АТО. Близько 140 з них вже отримали земельні ділянки.

Проект рішення також мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 21.11.2017 № 517/3524 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про зміну найменування Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження списку стипендіатівна отримання персональної стипендії Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ «СПОРТ-ТУР» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, реконструкції та експлуатації нежилої будівлі на вул. Тургенєвській, 27 літ. Б у Шевченківському районі міста Києва (656090114)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕМБУДГРУПСЕРВІС» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку та господарських споруд на вул. Волховській, 29/33 у Дніпровському районі міста Києва (590044699)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Митрополита Василя Липківського, 14 у Солом’янському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛІТБУДГРУП» для експлуатації та обслуговування нежилого (адміністративного) будинку (714712498)
  • Про поновлення підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Ремонтник» договору оренди земельних ділянок від 17 травня 2005 року № 62-6-00226 для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельних комплексів на просп. Володимира Маяковського, 75 та 75/2 у Деснянському районі (657300597)
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на просп. Перемоги, 142 у Святошинському районі міста Києва (383905491)