Київрада має намір виділити 50 млн грн на компенсацію за земельні ділянки сім’ям загиблих киян-учасників АТО

Tool items

1127

Київрада має намір виділити 50 млн грн на компенсацію за земельні ділянки сім’ям загиблих киян-учасників АТО

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту депутати підтримали зміни до програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки.

Зокрема у рамках цільової програми пропонується з міського бюджету спрямувати перші 50 мільйонів гривень на компенсацію за земельні ділянки сім’ям загиблих киян-учасників АТО. Відтак, отримати матеріальну допомогу замість земельної ділянки можна буде вже цього року.

«У зв’язку з браком земельного банку в столиці, а також через фінансову неспроможність окремих сімей будувати власне житло на отриманій ділянці, мерія запровадила механізм грошової компенсації. Тобто сім’ї загиблих учасників АТО матимуть змогу отримати матеріальну допомогу від  міста замість землі. Йдеться про суму в розмірі 400 прожиткових мінімумів. Зараз столиця готова закласти у бюджет на 2019 рік 50 мільйонів гривень. Далі – суму, по мірі надходження заявок, збільшуватимемо», – зазначив член постійної комісії Київради з охорони здоров’я Юрій Крикунов.

Передбачається, що розглядати питання, пов’язані з виплатою матеріальної допомоги буде спеціальна Комісія, яка працюватиме при кожній райадміністрації столиці.

Сьогодні в місті налічується 363 сім’ї загиблих киян-учасників АТО. Близько 140 з них вже отримали земельні ділянки.

Проект рішення також мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Стрижова Д. С.
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2019-2021 роки»
  • Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України
  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2019 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на вул. Автозаводській, 89а в Оболонському районі
  • Про передачу громадянину Придибайлу Олександру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Московському, 20 у Солом'янському районі міста Києва (565127541)
  • Про відмову громадянину Турку В’ячеславу Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу вул. Вірності у Деснянському районі міста Києва (580901959)
  • Про приватизацію громадянкою Іваницькою Наталією Петрівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Комунальній, 11-А у Голосiївському районі міста Києва (352851514)
  • Про передачу громадянину Костогризу Костянтину Анатолійовичу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вітавській, 41-б у Голосiївському районі міста Києва (629752747)