Київрада має намір додатково виділити 240 млн грн на цільову програму “Здоров’я киян”

КМДА

Tool items

1813

Київрада має намір додатково виділити 240 млн грн на цільову програму “Здоров’я киян”

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили внесення змін до Міської цільової програми “Здоров’я киян” на 2017-2019 роки.

Відповідно до змін, на цільову програму передбачається додатково виділити 240 мільйонів гривень. Кошти необхідні для розвитку системи первинної медичної допомоги. Зокрема, для проведення експрес-діагностики та виявлення захворювань на початковій стадії.  Йдеться про цукровий діабет, хвороби системи кровообігу та інших неінфекційних захворювань.

«Джерелом фінансування є бюджет міста Києва. Програма розрахована на три роки: з 2017-го до 2019-го. Відповідно додаткові кошти теж розіб’ють на цей період. В цілому, на реалізацію заходів Програми передбачається 9 мільярдів 647 мільйонів гривень»,  – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Відповідно до Програми «Здоров’я киян», планується виділити 1,8 мільйонів гривень для забезпечення дітей, хворих на цукровий діабет, препаратами глюкагону для невідкладної терапії гіпоглікемій. Для проведення скринінгових обстежень дітей та вагітних жінок з метою раннього виявлення йододефіциту – 45,2 мільйони. Ще 44,5 мільйонів гривень передбачено на забезпечення кохлеарними імплантами пацієнтів, які мають вади слуху.

Відповідні зміни повинні затвердити депутати на одній із сесій Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення Благодійному Фонду сприяння розвитку гуманітарних та економічних наук «Міжнародний діловий центр» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Івана Франка, 28 у Шевченківському районі м. Києва (592838111)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі котельні на вул. Китаївській, 11 у Голосіївському районі міста Києва (364184975)
  • Про відмову громадянці Стицюк Ірині Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу 1-го пров. Радистів у Деснянському районі міста Києва (330110261)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень між будинками на вул. Березняківській, 2 та вул. Івана Миколайчука, 19,
  • Про надання громадянці Стицюк Ірині Петрівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу 1-го пров. Радистів у Деснянському районі міста Києва (701054019)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень між будинками на вул. Березняківській, 2, 4, 4-а та вул. Івана