Київрада додатково виділить 2,1 млрд грн для столичних шкіл

Tool items

798

Київрада додатково виділить 2,1 млрд грн для столичних шкіл 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до комплексної міської цільової програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки».

Зокрема планується направити додатково 2,1 млрд грн закладам загальної середньої освіти. Кошти спрямують на ремонти місць загального користування, капремонти огорожі шкіл та забезпечення харчування учнів.

«На цей рік місто планує виділити рекордну суму на галузь освіти – 21,7 млрд грн. Це на 3 млрд грн більше, ніж у 2019. Разом із тим, потребують додаткового фінансування напрямки, які стосуються капітальних ремонтів вбиралень, забезпечення безпеки в закладах освіти та організації харчування. У наших планах створення комплексу із 10 фабрик кухонь та переобладнання 374 об’єктів видачі готових страв. На це потрібно трохи більше 2 мільярдів гривень», - зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти Ганна Старостенко.

Рішення підтримали 69 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва