Київрада додатково спрямувала понад 400 млн грн на боротьбу з Covid-19

Tool items

782

Київрада додатково спрямувала понад 400 млн грн на боротьбу з Covid-19

Київська міська рада направила додатково 422 мільйони гривень на боротьбу з коронавірусом. Кошти надійдуть до столичних лікарень та почнуть використовувати ще до кінця цього року. Відповідне рішення сьогодні прийняли 115 депутатів під час позачергового пленарного засідання Київради. 

Додаткові кошти з’явилися у зв’язку зі зменшенням фінансування деяких заходів програми «Здоров’я киян» 2020-2022. 

«Постанова Кабінету Міністрів України звільнила від оподаткування придбання товарів, робіт та послуг медичної галузі. Таким чином, було зекономлено 422 мільйони гривень, які ми направляємо на закупівлю лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування пацієнтів із Covid-19», - розповіла директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

Кошти передбачені для всіх лікувально-профілактичних закладів Києва, де сьогодні лікують хворих на Covid-19. 

«Мова йде про опорні столичні лікарні, які  вже в найближчі дні  зможуть закупити необхідні ліки для лікування хворих на коронавірус.  422 мільйони гривень – це сотні врятованих життів.  Це сигнал лікарям та пацієнтам, що міська влада не залишає киян сам на сам із хворобою», - підкреслила голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

-A A +A

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про затвердження Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 – 2022 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про погодження призначення Усова К. Г. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про погодження призначення Прокопіва В. В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про відмову громадянці Кислицькій Любові Йосипівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для іншого сільськогосподарського призначення, для сільськогосподарського виробництва на вул. Пухівській у Деснянському районі міста Києва (683880173)
  • Про відмову громадянину Кісельову Володимиру Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для іншого сільськогосподарського призначення для сільськогосподарського виробництва на вул. Пухівській у Деснянському районі міста Києва (380164211)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Сейм-93» договору оренди від 03 лютого 2006 року № 79-6-00385 земельної ділянки на вул. Академіка Заболотного, 134 у Голосіївському районі (688380518)
  • Про відмову громадянці Корєховій Євгенії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Феодосійській у Голосіївському районі міста Києва (526901335)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Героїв Севастополя, 15 у Солом'янському районі міста Києва (617504137)