Київ удруге отримав нагороду “12 зірок” від Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

Tool items

1372

Київ удруге отримав нагороду “12 зірок” від Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

Київ другий рік поспіль підтверджує статус «12-ти зіркового» партнера Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Відповідний сертифікат делегація секретаріату Київської міської ради отримала під час координаційної зустріч у Страсбурзі.

«Відзнака “12 зірок” присвоюється містам, які демонструють значні досягнення місцевої влади у залученні громади до розвитку місцевої демократії. І тут Києву є чим пишатися. Громадський бюджет, електронні петиції, місцеві ініціативи та громадські слухання, органи самоорганізації населення – саме ці механізми використовує міська влада для ефективного діалогу з громадою. Успіхи інструментів громадської участі відзначив Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи у підсумковій доповіді. Також належну оцінку отримала робота, спрямована на залучення молоді до місцевого самоврядування», - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

За його словами, виборюючи статус “12 зірок”, Київ підтвердив незворотність курсу на подальші реформи у сфері демократизації управлінських процесів.

Під час зустрічі делегації секретаріату Київської міської ради з представниками Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи було запропоновано низку заходів, які дозволять поглиблювати зв’язки між містами з «12-ти зірковим» статусом як на національному, так і регіональному рівнях.

«Європейський тиждень місцевої демократії має бути вдосконалений. Оскільки вже неможливо встигнути провести всі заходи протягом лише одного тижня. Для більшої гнучкості і кількості якісних заходів, містам пропонується організовувати заходи протягом усього року з кульмінацією 15 жовтня. Як і пропонувала делегація Київської міської ради. Також пропонується запровадити  незалежну мережу обміну добрими практиками між учасниками ЄТМД з перспективою створення Партнерства міст для громадської участі", - повідомив начальник відділу з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків секретаріату Київради Артем Стельмашов.

Окрім того, учасники обговорювали питання проблем визначення демократії й теми Європейського тижня місцевої демократії на наступні роки. Делегати Києва запропонували перенести дискусію онлайн для залучення якомога більшої кількості учасників в обговоренні. Ця ініціатива була підтримана організаторами заходу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про створення комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 327 Деснянського району міста Києва»
  • Про відмову громадянину Лазарчуку Віктору Дмитровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. П. Вірського, 32 у Деснянському районі міста Києва (489015819)
  • Про відмову громадянці Балакіній Надії Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаража у пров. Василя Кука, 1 у Дарницькому районі міста Києва (201875608)
  • Про приватизацію громадянкою Оземко Галиною Антонівною земельної ділянки для експлуатації та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Замковецькому, 1 у Подільському районі міста Києва (418285124)