Київ удруге отримав нагороду “12 зірок” від Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

Tool items

Київ удруге отримав нагороду “12 зірок” від Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

Київ другий рік поспіль підтверджує статус «12-ти зіркового» партнера Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Відповідний сертифікат делегація секретаріату Київської міської ради отримала під час координаційної зустріч у Страсбурзі.

«Відзнака “12 зірок” присвоюється містам, які демонструють значні досягнення місцевої влади у залученні громади до розвитку місцевої демократії. І тут Києву є чим пишатися. Громадський бюджет, електронні петиції, місцеві ініціативи та громадські слухання, органи самоорганізації населення – саме ці механізми використовує міська влада для ефективного діалогу з громадою. Успіхи інструментів громадської участі відзначив Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи у підсумковій доповіді. Також належну оцінку отримала робота, спрямована на залучення молоді до місцевого самоврядування», - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

За його словами, виборюючи статус “12 зірок”, Київ підтвердив незворотність курсу на подальші реформи у сфері демократизації управлінських процесів.

Під час зустрічі делегації секретаріату Київської міської ради з представниками Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи було запропоновано низку заходів, які дозволять поглиблювати зв’язки між містами з «12-ти зірковим» статусом як на національному, так і регіональному рівнях.

«Європейський тиждень місцевої демократії має бути вдосконалений. Оскільки вже неможливо встигнути провести всі заходи протягом лише одного тижня. Для більшої гнучкості і кількості якісних заходів, містам пропонується організовувати заходи протягом усього року з кульмінацією 15 жовтня. Як і пропонувала делегація Київської міської ради. Також пропонується запровадити  незалежну мережу обміну добрими практиками між учасниками ЄТМД з перспективою створення Партнерства міст для громадської участі", - повідомив начальник відділу з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків секретаріату Київради Артем Стельмашов.

Окрім того, учасники обговорювали питання проблем визначення демократії й теми Європейського тижня місцевої демократії на наступні роки. Делегати Києва запропонували перенести дискусію онлайн для залучення якомога більшої кількості учасників в обговоренні. Ця ініціатива була підтримана організаторами заходу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «СОЮЗ ІНВАЛІДІВ ОФІЦЕРІВ І ВЕТЕРАНІВ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування під автостоянку та експлуатації автомобілів людей з інвалідністю війни, бойових дій АТО, ООС, учасників ліквідації ЧАЕС, під будівництво автошколи для підготовки
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про відмову громадянину Поді Юрію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201731269)
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про відмову громадянину Пилипчуку Миколі Єфремовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства у 4-му провулку Івана Франка, 32 у Дарницькому районі міста Києва (489016848)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень на вул. Златоустівській, 53 у Шевченківському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Печерського району м. Києва у постійне користування земельної ділянки для утримання об’єкта благоустрою зеленого господарства (сквер біля театру І. Франка (фонтан) на площі Івана Франка, 3-А у Печерському районі міста Києва (722121396)
  • Про відмову громадянину Ковальчуку Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва біля вул. 52-ої Садової у Дарницькому районі міста Києва (510301400)
  • Про відмову громадянці Шпак Тетяні Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у пров. Дурдуківського у Святошинському районі міста Києва (320119229)