Київ спростить процедуру створення ОСН

Tool items

1185

Київ спростить процедуру створення ОСН 

Київська міська рада планує спростити процедури надання дозволів на створення органів самоорганізації населення та популяризувати ОСН серед киян. Для цього Київрада підписала меморандум із Департаментом суспільних комунікацій та громадською організацією «ЯВлада». Сторони спільно мають створити єдину загальнодоступну інформаційну систему щодо органів самоорганізації населення та забезпечити автоматизацію процесів при створенні й організації діяльності ОСН.

«Основна мета міста – якомога активніше залучати громаду до вирішення питань місцевого значення через ОСН. Адже вони захищають інтереси своєї громади, контролюють дії влади та беруть участь у розпорядженні бюджетом району. Спільно з Департаментом суспільних комунікацій та громадською організацією «ЯВлада» ми маємо розвивати цей інструмент громадської участі. Зокрема плануємо розробити механізми врегулювання найбільш популярних проблем, які виникають при створенні та організації діяльності ОСН. Також маємо підвищити ефективність використання фінансових та матеріальних ресурсів органами місцевого самоврядування», - розповів заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів. 

Він наголосив, що ОСН – це ефективний інструмент громадської участі, і місто зацікавлене, аби кияни таким чином долучалися до вирішення місцевих питань та розвитку громади.

Зазначимо, у Києві зареєстровано вже 179 органів самоорганізації населення, які охоплюють понад 900 тисяч жителів Києва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
  • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
  • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
  • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «СІНТЕЗ ПАРК» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі торговельного призначення на просп. Леся Курбаса, 6-Г у Святошинському районі міста Києва (239405735)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕСТА1» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування торгово-виробничої будівлі на вул. Клеманській, 1/5 у Дарницькому районі міста Києва (675934328)
  • Про відмову громадянину Іщуку Костянтину Тарасовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Божків Яр у Солом'янському районі міста Києва (763884018)
  • Про відмову громадянці Козиревій Анастасії Максимівни у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вул. Старообухівської у Голосіївському районі міста Києва (772797014)
  • Про надання громадянину Кунаху Олександру Григоровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. 3-му Садовому у Деснянському районі міста Києва (435016015)