Київ посилює обмежувальні заходи: не працюватимуть ТРЦ, ресторани, спорткомплекси

Tool items

Київ посилює обмежувальні заходи: не працюватимуть ТРЦ, ресторани, спорткомплекси 
 
Столична влада посилює обмежувальні заходи, щоб убезпечити мешканців і запобігти можливу розповсюдженню коронавірусу в Києві та Україні. Відтак, із 17 березня у столиці обмежується:
 
 -  Проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян;
 - Робота закладів громадського харчування. Не працюватимуть заклади швидкого харчування, ресторани, кафе, бари. Вони зможуть приймати онлайн замовлення на доставку їжі.
 - Не працюватимуть і торговельні центри. За виключенням продуктових та господарських магазинів та аптек.
 - Тимчасово призупиняється робота спортивних комплексів і залів;
 - Закладів побутового обслуговування населення;
 - СПА салонів, салонів краси, саун, косметологічних кабінетів, кабінетів масажу, перукарень, тату салонів тощо;
 - Розважальних закладів - дискотек, нічних клубів, комп’ютерних клубів. 
 
Окрім того, обмежується пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України.
 
Разом із тим, працюватимуть АЗС, банки та банкомати. «Ми розуміємо, що це незручності для мешканців міста та втрати для бізнесу. Але вони – вимушені та тимчасові. Прибутки та гроші – важливі. Та здоров'я і життя людей – найважливіше! І ми повинні дбати перш за все про це!» –  зазначив мер Києва Віталій Кличко
 
Він зазначив, що міська влада працюватиме в штатному режимі для забезпечення життєдіяльності та безпеки мешканців столиці.
 
Київ з резервного фонду міського бюджету виділяє 10 мільйонів гривень на закупівлю медичних масок. У першу чергу, вони надійдуть в лікарні і поліклініки, працівникам громадського транспорту, в аптеки КП «Фармація».
 
Також столиця отримала 5 тисяч і замовила 100 тисяч швидких тестів на діагностування коронавірусу. Всі вони надійдуть в медзаклади міста.
-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.09.2020 № 460/9539 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про деякі питання розробки, затвердження та реалізації містобудівної документації в місті Києві
  • Про передачу громадянину Шинкаренку Валентину Романовичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вуликовій, 17 у Дарницькому районі міста Києва (418289868)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАКСИМУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Воскресенській, 7 у Дніпровському районі міста Києва (343922200)
  • Про відмову громадянці Шабаш Галині Антонівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення індивідуального садівництва на вул. 206-тій Садовій, діл. 5 (ГО «СТ «Приозерне») у Дніпровському районі міста Києва (350148447)
  • Про присвоєння назви проїзду у Печерському районі міста Києва