Київ посилює обмежувальні заходи: не працюватимуть ТРЦ, ресторани, спорткомплекси

Tool items

4423
Київ посилює обмежувальні заходи: не працюватимуть ТРЦ, ресторани, спорткомплекси 
 
Столична влада посилює обмежувальні заходи, щоб убезпечити мешканців і запобігти можливу розповсюдженню коронавірусу в Києві та Україні. Відтак, із 17 березня у столиці обмежується:
 
 -  Проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян;
 - Робота закладів громадського харчування. Не працюватимуть заклади швидкого харчування, ресторани, кафе, бари. Вони зможуть приймати онлайн замовлення на доставку їжі.
 - Не працюватимуть і торговельні центри. За виключенням продуктових та господарських магазинів та аптек.
 - Тимчасово призупиняється робота спортивних комплексів і залів;
 - Закладів побутового обслуговування населення;
 - СПА салонів, салонів краси, саун, косметологічних кабінетів, кабінетів масажу, перукарень, тату салонів тощо;
 - Розважальних закладів - дискотек, нічних клубів, комп’ютерних клубів. 
 
Окрім того, обмежується пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України.
 
Разом із тим, працюватимуть АЗС, банки та банкомати. «Ми розуміємо, що це незручності для мешканців міста та втрати для бізнесу. Але вони – вимушені та тимчасові. Прибутки та гроші – важливі. Та здоров'я і життя людей – найважливіше! І ми повинні дбати перш за все про це!» –  зазначив мер Києва Віталій Кличко
 
Він зазначив, що міська влада працюватиме в штатному режимі для забезпечення життєдіяльності та безпеки мешканців столиці.
 
Київ з резервного фонду міського бюджету виділяє 10 мільйонів гривень на закупівлю медичних масок. У першу чергу, вони надійдуть в лікарні і поліклініки, працівникам громадського транспорту, в аптеки КП «Фармація».
 
Також столиця отримала 5 тисяч і замовила 100 тисяч швидких тестів на діагностування коронавірусу. Всі вони надійдуть в медзаклади міста.
-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про затвердження Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 – 2022 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про погодження призначення Усова К. Г. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про погодження призначення Прокопіва В. В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень