Київ планує виділити 50 млн грн на охорону закладів освіти

КМДА

Tool items

856

Київ планує виділити 50 млн грн на охорону закладів освіти 

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати підтримали місцеву ініціативу щодо забезпечення комунальних шкіл та дитячих садочків фізичною охороною та камерами відеоспостереження за рахунок міського бюджету.

Сьогодні в Києві вже встановлено більше двох тисяч камер у навчальних установах. Разом із тим, захист дітей у дитячих садках і школах, а також вихователів і вчителів має бути підсилений – вважають у міській раді. Відтак, розглядають можливість фінансування заходів безпеки на рівні 50 мільйонів гривень.

«Столичні навчальні заклади мають бути якнайбільш захищеними та безпечними. Саме тому ми дали доручення виконавчому органу знайти можливість виділити 50 мільйонів гривень на безпеку в столичних навчальних закладах. Ці кошти плануємо виділити цього року, прописавши зміни в бюджеті. Департамент освіти та науки КМДА має розробити та подати на розгляд депутатам комплекс заходів щодо посилення безпеки в школах і дитячих садочках уже найближчим часом», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Наразі допрацьовується пілотний проект відеонагляду в дитячих садочках, а саме – у групах та навчальних кімнатах. Доступ до цих даних матимуть батьки дітей, які перебувають у садочках для контролю за навчальним та виховним процесом.

Щодо фізичної охорони – на офіційній сторінці Департаменту освіти і науки КМДА розміщено запрошення до обговорення проекту примірного Порядку відвідування закладів загальної середньої освіти територіальної громади міста Києва. Усі пропозиції та зауваження кияни можуть відсилати за адресою: [email protected]

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук