Київ планує виділити 44 млн грн, щоб виготовити електронні квитки для столичних учнів

КМДА

Tool items

Київ планує виділити 44 млн грн, щоб виготовити електронні квитки для столичних учнів 

Сьогодні на зсіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати внесли зміни до Комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2019–2022 роки. 

Йдеться про те, що місто має забезпечити учнів закладів загальної середньої освіти  Києва та ліцеїстів військових ліцеїв електронними квитками. Повноцінно система е-квитка запрацює у столиці з 1 липня. 

Минулоріч для виготовлення учнівських електронних проїзних документів місто передбачило 31,5 мільйони гривень. У результаті було зроблено понад 28 тисяч карток на загальну суму 3,5 мільйони. Решту коштів – майже 28 мільйонів гривень будуть освоювати цього року. 

«Загалом фінансування програми у частині виготовлення електронних квитків для учнів закладів загальної середньої освіти та ліцеїстів військових ліцеїв Києва складає 44 мільйони гривень. Із них 28 мільйонів ми переносимо з минулого року. Окрім того, на цей рік додатково виділяємо 8 мільйонів. Таку ж суму закладаємо на наступний 2021 рік. Так ми зможемо забезпечити понад 300 тисяч учнів електронними квитками для проїзду в громадському транспорті», - розповів голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков. 

Проєкт рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки
  • Про розірвання договору оренди земельних ділянок від 06 жовтня 2005 року № 63-6-00295 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «ЛІВОБЕРЕЖЖЯ ПЛЮС» (559736300)
  • Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у власності громадян Карачова Ігоря Миколайовича та Шулькова Юрія Юрійовича для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у пров. Рощинському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (728030392)