Київ планує виділити 44 млн грн, щоб виготовити електронні квитки для столичних учнів

КМДА

Tool items

870

Київ планує виділити 44 млн грн, щоб виготовити електронні квитки для столичних учнів 

Сьогодні на зсіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати внесли зміни до Комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2019–2022 роки. 

Йдеться про те, що місто має забезпечити учнів закладів загальної середньої освіти  Києва та ліцеїстів військових ліцеїв електронними квитками. Повноцінно система е-квитка запрацює у столиці з 1 липня. 

Минулоріч для виготовлення учнівських електронних проїзних документів місто передбачило 31,5 мільйони гривень. У результаті було зроблено понад 28 тисяч карток на загальну суму 3,5 мільйони. Решту коштів – майже 28 мільйонів гривень будуть освоювати цього року. 

«Загалом фінансування програми у частині виготовлення електронних квитків для учнів закладів загальної середньої освіти та ліцеїстів військових ліцеїв Києва складає 44 мільйони гривень. Із них 28 мільйонів ми переносимо з минулого року. Окрім того, на цей рік додатково виділяємо 8 мільйонів. Таку ж суму закладаємо на наступний 2021 рік. Так ми зможемо забезпечити понад 300 тисяч учнів електронними квитками для проїзду в громадському транспорті», - розповів голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков. 

Проєкт рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення Благодійному Фонду сприяння розвитку гуманітарних та економічних наук «Міжнародний діловий центр» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Івана Франка, 28 у Шевченківському районі м. Києва (592838111)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі котельні на вул. Китаївській, 11 у Голосіївському районі міста Києва (364184975)
  • Про відмову громадянці Стицюк Ірині Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу 1-го пров. Радистів у Деснянському районі міста Києва (330110261)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень між будинками на вул. Березняківській, 2 та вул. Івана Миколайчука, 19,
  • Про надання громадянці Стицюк Ірині Петрівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу 1-го пров. Радистів у Деснянському районі міста Києва (701054019)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень між будинками на вул. Березняківській, 2, 4, 4-а та вул. Івана