Київ планує виділити 44 млн грн, щоб виготовити електронні квитки для столичних учнів

КМДА

Tool items

Київ планує виділити 44 млн грн, щоб виготовити електронні квитки для столичних учнів 

Сьогодні на зсіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати внесли зміни до Комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2019–2022 роки. 

Йдеться про те, що місто має забезпечити учнів закладів загальної середньої освіти  Києва та ліцеїстів військових ліцеїв електронними квитками. Повноцінно система е-квитка запрацює у столиці з 1 липня. 

Минулоріч для виготовлення учнівських електронних проїзних документів місто передбачило 31,5 мільйони гривень. У результаті було зроблено понад 28 тисяч карток на загальну суму 3,5 мільйони. Решту коштів – майже 28 мільйонів гривень будуть освоювати цього року. 

«Загалом фінансування програми у частині виготовлення електронних квитків для учнів закладів загальної середньої освіти та ліцеїстів військових ліцеїв Києва складає 44 мільйони гривень. Із них 28 мільйонів ми переносимо з минулого року. Окрім того, на цей рік додатково виділяємо 8 мільйонів. Таку ж суму закладаємо на наступний 2021 рік. Так ми зможемо забезпечити понад 300 тисяч учнів електронними квитками для проїзду в громадському транспорті», - розповів голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков. 

Проєкт рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ