Київ ініціюватиме заснування ордену Тараса Шевченка

Вулиця Воздвиженська

Tool items

586

Київ ініціюватиме заснування ордену Тараса Шевченка

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зав’язків депутати погодили проект рішення, який передбачає становлення державної нагороди– «орден Тараса Шевченка». З відповідною ініціативою КМР має намір звернутися до Верховної Ради України.

У березні 2019 року українці відзначатимуть 205-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Він – класик української літератури, геніальний поет і художник, нескорений борець за волю України.

На сьогодні державної нагороди, яка б вшановувала пам'ять видатного українського діяча, не існує. Тому встановлення ордену Тараса Шевченка буде відповідати пріоритетам державної політики у сфері збереження культурної спадщини та естетичного виховання громадян – вважають ініціатори проекту рішення.

«Вшанування генія українського народу не повинно звужуватися лише встановленням пам'ятників, найменуванням вулиць, бульварів чи площ. Ім'я Тараса Григоровича Шевченка заслуговує на встановлення державної відзнаки найвищого ступеня - «орден Тараса Шевченка», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань самоврядування Олександр Березніков.

Проект рішення про звернення до Верховної Ради України щодо встановлення державної нагороди України – «орден Тараса Шевченка» мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)