Київ долучить Управління стратегічних розслідувань та Київський науково-дослідний інститут судових експертиз до виконання програми «Безпечна столиця»

Tool items

Київ долучить Управління стратегічних розслідувань та Київський науково-дослідний інститут судових експертиз до виконання програми «Безпечна столиця» 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до міської цільової програми «Безпечна столиця». 

Відповідно до рішення, для Київського науково-дослідного інституту судових експертиз придбають хроматограф з генераторами вартістю 1,5 млн грн. Також передбачено фінансування Головного управління СБУ у місті Києві та Київській області у сумі 5 млн грн. Виділення додаткових грошей ці напрямки не передбачають, кошти будуть перерозподілені в межах діючої цільової програми. 

Також Київрада включила до співвиконавців програми «Безпечна столиця» на 2019-2021 роки Управління стратегічних розслідувань в місті Києві Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, а також Київський науково-дослідний інститут судових експертиз. 

«Основними завданнями Управління стратегічних розслідувань, яке долучається до реалізації «Безпечної столиці» є виявлення, припинення та попередження незаконної діяльності суспільно небезпечних організованих груп і злочинних організацій, а також реалізація заходів, спрямованих на координацію діяльності підрозділів поліції у сфері боротьби з тероризмом», - зазначив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз є однією з провідних судово-експертних установ. Інститут забезпечує на високому науково-методичному рівні діяльність судів усіх рівнів, слідчих органів МВС України, Служби безпеки України, органів прокуратури, митних органів та інших відомств, за завданнями яких виконується весь спектр криміналістичних, традиційних і нових видів судових експертиз.

Рішення підтримали 76 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)