Кияни та гості столиці зможуть удосконалювати навички спілкування українською мовою в муніципальній книгарні «Сяйво книги»

Tool items

Кияни та гості столиці зможуть удосконалювати навички спілкування українською мовою в муніципальній книгарні «Сяйво книги».

Як зазначили у КП «Міський Магазин», у час війни десятки тисяч українців свідомо підходять до питання виключення російської мови зі щоденного вжитку.

«Усі охочі, хто бажають вивчати українську мову самостійно, без допомоги вчителя, можуть долучитись до зустрічей клубу українського мовлення. У процесі тренувань учасники будуть розвивати навички спілкування для того, щоб побороти мовленнєвий бар’єр та страх. Ми маємо підтримувати людей, які виявили бажання спілкуватись українською та допомагати їм поступово вивчати мову. У клубі кияни та гості міста зможуть опанувати нові знання та провести час в україномовному середовищі», – розповіли у КП «Міський Магазин».

У КП «Міський Магазин» додали, що перша зустріч клубу українського мовлення відбудеться 14 липня (початок о 18:00) у муніципальній книгарні «Сяйво книги» (вул. Велика Васильківська, 6). Надалі зустрічі будуть проводитись щотижня.

Для того, щоб долучитись до зустрічі клубу необхідно пройти попередню реєстрацію. Інформація за посиланням: https://www.facebook.com/magazinkp.

У випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники клубу зможуть пройти в укриття, яке розташоване у приміщенні книгарні.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану