Кияни та гості столиці зможуть удосконалювати навички спілкування українською мовою в муніципальній книгарні «Сяйво книги»

Tool items

Кияни та гості столиці зможуть удосконалювати навички спілкування українською мовою в муніципальній книгарні «Сяйво книги».

Як зазначили у КП «Міський Магазин», у час війни десятки тисяч українців свідомо підходять до питання виключення російської мови зі щоденного вжитку.

«Усі охочі, хто бажають вивчати українську мову самостійно, без допомоги вчителя, можуть долучитись до зустрічей клубу українського мовлення. У процесі тренувань учасники будуть розвивати навички спілкування для того, щоб побороти мовленнєвий бар’єр та страх. Ми маємо підтримувати людей, які виявили бажання спілкуватись українською та допомагати їм поступово вивчати мову. У клубі кияни та гості міста зможуть опанувати нові знання та провести час в україномовному середовищі», – розповіли у КП «Міський Магазин».

У КП «Міський Магазин» додали, що перша зустріч клубу українського мовлення відбудеться 14 липня (початок о 18:00) у муніципальній книгарні «Сяйво книги» (вул. Велика Васильківська, 6). Надалі зустрічі будуть проводитись щотижня.

Для того, щоб долучитись до зустрічі клубу необхідно пройти попередню реєстрацію. Інформація за посиланням: https://www.facebook.com/magazinkp.

У випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники клубу зможуть пройти в укриття, яке розташоване у приміщенні книгарні.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Брагінського В.В.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Кушніра І.І.
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо термінового вирішення питання виходу підприємств централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з кризового фінансового стану
  • Про додаткові заходи щодо підтримки сил безпеки і оборони з метою забезпечення національної безпеки та відсічі збройної агресії російської федерації проти України
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:72:224:0004) для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі на просп. Повітряних Сил, 41 у Солом’янському районі міста Києва (610792587)
  • Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПРЕСВІТЕРІАНСЬКОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ «ШЛЯХ ЖИТТЯ» У ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА земельної ділянки в постійне користування для влаштування зеленої зони навколо молитовного будинку на просп. Оболонському, 52-Б в Оболонському районі міста Києва (324353033)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста Києва (661203956)
  • Про передачу громадянці Горбачовій Олександрі Сергіївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель на вул. Юнкерова Миколи, 34 у Оболонському районі міста Києва (578839994)
  • Про надання громадянці Михайленко Альоні Миколаївні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Фруктовій, 4Б у Подільському районі міста Києва (201616020)