Кияни повинні мати вільний доступ до місць відпочинку біля водойм

Tool items

Столиця активно готується до старту пляжного сезону. Управління екології та природних ресурсів спільно зі столичними інспекторами благоустрою проведуть повну перевірку водойм, особлива увага – доступу до води. 

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Вихідними особисто об’їхав чимало водойм та переконався, що є місця з обмеженим доступом до води. Доручив ретельно перевірити кожен водний об’єкт та зібрати повну інформацію. У пріоритеті – центральні пляжі, громадські простори, де люблять масово відпочивати кияни. Після завершення перевірки всі незаконні об’єкти благоустрою, що закривають доступ до узбережжя, мають бути демонтовані», – прокоментував Олексій Кулеба.

Він нагадав, що відповідно до Закону України, який вступив у дію минулого року, огорожі або інші конструкції, що перешкоджають вільному проходу до узбережжя водойм, підлягають демонтажу.

«Ставки, річки, озера мають бути громадським простором для киян, а не слугувати приватним інтересам із сумнівним правовим статусом», – зазначив Олексій Кулеба.

Нагадаємо, до відкриття сезону облаштовані 14 комунальних пляжів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.