Киян та гостей міста запрошують відвідати фотовиставку «Маріуполь: Мистецтво vs Війна» на Троєщині

Tool items

Киян та гостей міста запрошують відвідати фотовиставку «Маріуполь: Мистецтво vs Війна», яка проходить у Деснянському районі.

За словами депутатки Київської міської ради Ганни Старостенко, фотовиставка присвячена трагічній історії героїчного міста Маріуполя та його мешканців.

«П’ять тематичних експозицій маріупольських фотографів та свідків останніх подій знайомлять із мирним життям міста до того, як його буквально знищили російські окупанти, і зі свідченнями про воєнні злочини рф. Коли нам запропонували організувати виставку «Маріуполь: Мистецтво vs Війна» на Троєщині, то ми одразу ж погодились, оскільки трагедія Маріуполя є страшним свідченням геноциду українського народу, про який мають знати наступні покоління, аби вони пам’ятали, як ми виборювали своє право жити в вільній та незалежній державі. Ми віримо в нашу армію, і в те, що над Маріуполем невдовзі майорітиме український прапор», – розповіла Ганна Старостенко.

Депутатка додала, що у сучасному світі важко зрозуміти, що таке життя без їжі, води, світла, зв’язку і ще й під цілодобовими обстрілами, від яких неможливо сховатися. Ця кривава історія назавжди закарбувалась у пам'яті.

Виставку можна відвідати протягом місяця з 11:00 до 17:00 у «BiblioHub» Деснянського району (вул. Бальзака, 28).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Санаторній, 12 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (565541104)
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для розміщення структурних підрозділів апарату МВС, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС на вул. Володимира Сікевича, 28 у Солом'янському
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельних ділянок в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка № 159 на вул. Бориспільській, 17 у Дарницькому районі міста Києва (474392908)
  • Про відзначення на території міста Києва пам’ятних дат і ювілеїв у 2023 році
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)