Киян та гостей міста запрошують відвідати фотовиставку «Маріуполь: Мистецтво vs Війна» на Троєщині

Tool items

Киян та гостей міста запрошують відвідати фотовиставку «Маріуполь: Мистецтво vs Війна», яка проходить у Деснянському районі.

За словами депутатки Київської міської ради Ганни Старостенко, фотовиставка присвячена трагічній історії героїчного міста Маріуполя та його мешканців.

«П’ять тематичних експозицій маріупольських фотографів та свідків останніх подій знайомлять із мирним життям міста до того, як його буквально знищили російські окупанти, і зі свідченнями про воєнні злочини рф. Коли нам запропонували організувати виставку «Маріуполь: Мистецтво vs Війна» на Троєщині, то ми одразу ж погодились, оскільки трагедія Маріуполя є страшним свідченням геноциду українського народу, про який мають знати наступні покоління, аби вони пам’ятали, як ми виборювали своє право жити в вільній та незалежній державі. Ми віримо в нашу армію, і в те, що над Маріуполем невдовзі майорітиме український прапор», – розповіла Ганна Старостенко.

Депутатка додала, що у сучасному світі важко зрозуміти, що таке життя без їжі, води, світла, зв’язку і ще й під цілодобовими обстрілами, від яких неможливо сховатися. Ця кривава історія назавжди закарбувалась у пам'яті.

Виставку можна відвідати протягом місяця з 11:00 до 17:00 у «BiblioHub» Деснянського району (вул. Бальзака, 28).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану