Київрада планує продовжити пільги щодо оренди комунального майна столиці

КМДА

Tool items

1246

Київська міська рада має намір продовжити дію знижки щодо оренди комунального майна столиці та сплати пайової участі. Відповідний проект рішення підтримала постійна комісія КМР з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. 

Зокрема йдеться про тимчасово, з 01 січня 2021 року і на період дії карантинних обмежень, але не раніше 30 червня 2021 року, встановити орендну плату за майно територіальної громади міста Києва у розмірі 50% від орендної плати, визначеної у діючих договорах. 

У разі неможливості використання об’єкта оренди у зв’язку з введенням обмежувальних заходів, встановити орендну плату  у розмірі одна гривня, незалежно від розміру орендної плати, визначеної у договорах оренди. 

Також планується, що 50% знижка і надалі поширюватиметься на сплату пайової участі власниками майданчиків для харчування. На такий же період –  ввесь час дії карантинних обмежень. 

Суб’єктам пересувної та сезонної торгівлі, які вибороли право на здійснення діяльності в м. Києві на конкурсах та мали сплачувати за розміщені об’єкти торгівлі –  скасували таку плату за період жорсткого «локдауну» з 17 березня 2020 року по 22 травня 2020 року.

Нагадаємо, у зв’язку із карантином,  Київрада ще навесні ввела пільги для малого та середнього бізнесу.

Відповідний проект рішення мають винести на одне із засідань Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про затвердження Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 – 2022 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про погодження призначення Усова К. Г. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про погодження призначення Прокопіва В. В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень