КП «Міський магазин» пропонує перетворювати російські книжки на «зброю» проти російської армії

Tool items

КП «Міський магазин» пропонує перетворювати російські книжки на «зброю» проти російської армії. 

За сприяння в.о. директора підприємства Вадима Ситника муніципальна книгарня «Сяйво книги» ініціює збір книжок, які вже не мають місця у домашній бібліотеці. 

Як зазначили у КП «Міський магазин», 24 лютого назавжди змінило хід думок українців, і для багатьох людей читати книги російською мовою стало просто неможливим, чимось чужим, неприйнятним. 

«Якщо ви відноситеся до цієї категорії людей, ви вже точно замислювалися над тим, а що ж далі робити з «літературним агресором» у вашій домівці. Читати їх ви вже не зможете, викинути книгу вихована та високоморальна людина собі не дозволить. Думаючи, яке рішення прийняти щодо книжок російською мовою, вирішили, що їхня доля — принести користь нашим військовим. На виручені кошти буде закуплено необхідне для військовослужбовців обладнання, або долучено до інших зборів на щось дороговартісне», — зазначили у КП «Міський магазин». 

На підприємстві додали, що кожному, хто принесе та здасть книги, буде надано знижку 10% на покупку книг, вартих справжнього українця. 

Збір триватиме до 31 серпня за адресою: вул. Велика Васильківська, 6.

Усі деталі можливо уточнити на Facebook сторінці комунального підприємства «Міський магазин»: https://www.facebook.com/magazinkp.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану