Костянтин Усов: У Києві ще одна велика компанія підписала додаткову угоду з містом щодо якості пасажирських перевезень

Tool items

Компанія «Універсал Транс», яка раніше разом із «картелем маршруточної мафії» відмовлялась приймати нові стандарти перевезень у Києві, підписала додаткові угоди з містом за всіма своїми маршрутами. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

«До того вона намагалась заборонити мерії Києва перевіряти свої 248 транспортних засобів, але програла в апеляційному суді. Ми сприймаємо це стримано. Вважаємо, що кожен може стати на шлях виправлення, і місто має оцінювати це позитивно», – зазначив Костянтин Усов.

За його словами, підписання доводить, що нові стандарти перевезень у місті прийняті більшістю, а у меншості, якщо вона хоче продовжувати працювати, немає іншого варіанту, окрім як змінитися.

Заступник голови КМДА наголосив, що нові стандарти – єдині для всіх, і не є предметом торгу. «Можна привести під мерію баранів, жирафів, чи навіть ведмедів грізлі, але ми продовжимо вимагати виконання правил, про які оголосили в червні. Пасажирський транспорт має стати цивілізованим, надійним та безпечним», – додав Костянтин Усов.

Костянтин Усов також запевнив, що мерія прослідкує, щоб баранів, яких поліція вилучила вчора під час акції протесту під мерією і передала до столичного зоопарку, там добре годували і доглядали.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в