Костянтин Усов: У Києві почала формуватися культура паркування: кількість оплат збільшується

Tool items

Протягом жовтня цього року кияни сплатили за паркування 2,288 мільйони грн, що майже у півтора рази більше, ніж у серпні.

Про це повідомив заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Костянтин Усов.

За його даними, близько 96% від цієї суми сплачено за паркування у l зоні. Найбільша сума, сплачена однією особою протягом місяця, становить 5 355 грн. При цьому кількість оплат через додаток «Київ Цифровий» порівняно з вереснем зросла більше, ніж на третину. Через нього місто отримало 2,1 млн грн. Також для сплати за паркування кияни активно використовують такі сервіси, як Parking UA, EasyРay, Приват24, iPay та Portmone.

Як зазначив заступник голови КМДА, це свідчить про те, що кияни повністю підтримують повний перехід міста до безготівкових розрахунків. Загальна сума штрафів, що були сплачені у жовтні, у півтора рази збільшилася порівняно з серпнем і становить 4,557 млн грн. Рекордсмен за кількістю штрафів отримав 9 постанов за місяць.

«У жовтні зафіксовано значне зменшення середньої тривалості паркування порівняно з літнім періодом. Так, у l зоні вона скоротилася з трьох годин до двох, у ll зоні – з трьох з половиною годин до півтори години, а у спальних районах – з чотирьох з половиною годин до двох. Це означає, що кияни стали ефективніше розпоряджатися своїм часом», – заначив Костянтин Усов.

Впевнено зростає загальна кількість паркувань – порівняно із серпнем вона зросла вдвічі. Як підкреслив заступник голови КМДА, загальна тенденція зменшення середньої тривалості паркування і збільшення кількості паркувальних сесій показує, що стратегія нової паркувальної політики міста починає працювати в задуманому напрямку і свідчить про початок формування у Києві культури паркування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київська міська студентська поліклініка» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київський міський консультативно-діагностичний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024 – 2025 роки
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Освіта Києва. 2024-2025 роки»
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській набережній, 19 в Оболонському районі м. Києва Адамів Людмилі Михайлівні для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі - закладу громадського харчування (557411940) 
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (442535798)
  • Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень (парку) між вул. Колоскова та вул. Сигнальною у Солом'янському районі міста Києва (244489937)  
  • Про надання  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТР КОМЕРЦІЙНИХ ПЛОЩ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та обслуговування лінійних об’єктів транспортної інфраструктури (заїзди, виїзди) в межах бульв. Миколи Міхновського, вул. Антоновича, вул. Миколи Грінченка та вул. Панаса