Костянтин Усов: Київ оголосив новий конкурс на перевезення пасажирів: підвищуємо вимоги, запрошуємо перевізників з усієї України

Tool items

Київська міська державна адміністрація оголосила про проведення 10 грудня чергового конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Про це сьогодні, 29 жовтня, повідомив заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Костянтин Усов у своєму телеграм-каналі.

«Конкурс оголошується на 16 міських маршрутів. При цьому місто ще більше посилює вимоги до перевізників, які братимуть участь у конкурсі на перевезення пасажирів у місті Києві. Відтепер вимогою до участі у конкурсі є автобуси пасажиромісткістю від 60 місць, стандарту ЄВРО 5», – наголосив заступник голови КМДА.

Костянтин Усов уточнив, що мова йде про маршрути №№ 36, 22, 50, 57, 105, 191, 245, 402, 417, 418, 421, 441, 487, 558, 573 та 581.

За його словами, від перевізників також вимагається встановити в автобуси датчики підрахунку пасажиропотоку, а також мінімум 4 камери відеоспостереження з високою чіткістю зображення. Вони мають бути розташовані над входами у транспортний засіб, в передній та задній частинах салону для запису відео внутрішнього простору та в кабіні водія. Запис зберігатиметься упродовж двох місяців, і місто матиме можливість його використовувати.

При цьому зберігаються інші вимоги, які місто висунуло на попередньому конкурсі в червні: забезпечення більшої доступності автобусів для маломобільних пасажирів та людей з інвалідністю, заборона звукового та візуального забруднення, не менше 5 спеціальних кнопок зупинки на вимогу, обладнання салону кондиціонерами, системами обігріву та додатковим простором для перевезення щонайменше одного інвалідного чи дитячого візка або велосипеда, а також наявність інформаційного плакату з інформацією про водія, перевізника та контактами для зворотного зв’язку.

«Якщо у вас є гарний, повнорозмірний рухомий склад, ви відповідальний, чесний перевізник і готові надавати якісну послугу за стандартами Києва, ми чекаємо вас на конкурсі. Місто гарантує вам чесні прозорі умови без монополії та «улюбленців», – заступник голови КМДА звернувся до перевізників з усієї України.

Костянтин Усов також додав, що під час засідання конкурсної комісії будуть вжиті усі необхідні заходи безпеки, щоб унеможливити спроби фізичного зриву конкурсу тітушками маршруточної мафії, як було минулого разу.

«Важливо, що це не останній конкурс у 2021 році. До кінця року місто планує провести ще принаймні один конкурс на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування. Наша мета – прибрати з доріг міста іржаві бляшанки, які працюють на кишені маршруточної мафії. Нам відомо, що плануються чергові провокації й брудні інформаційні вкиди проти менеджерів міста. Але ще ніколи агресія невеликої купки хоч і озброєних, але не дуже розумних людей не перемагала реформу, яку вітають усі кияни», – зазначив Костянтин Усов.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)