Комунальний дитсадок №454 відкриють у Дніпровському районі

Tool items

501

Комунальний дитсадок №454 відкриють у Дніпровському районі

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №454.

Дитсадок відкриють за адресою: вулиця Березняківська, 26-А. Раніше в цьому приміщенні функціонував дитсадок, але в 1994 році його закрили у зв’язку з демографічною ситуацією. Десять років тому Київрада передала будівлю генеральній прокуратурі для розташування там адміністративних приміщень.

«Із 2017 року триває процес передачі закладу в комунальну власність. Є рішення Київради про прийняття будівлі  на баланс міста, потім було рішення Кабміну про передачу. Зараз формально це нежитлова будівля, яка свого часу була дитячим садком, але вже кілька десятків років виведена з мережі. Тобто ми цим рішенням створюємо дитячий садок, аби мати можливість фінансувати його відновлення. Заклад дошкільної освіти буде віднесено до сфери управління Дніпровської райдержадміністрації», - зазначив автор проекту рішення, депутат Київради Андрій Странніков.

Видатки на утримання дитячого садка здійснюватимуться за рахунок коштів, передбачених бюджетом міста для головного розпорядника по галузі «Освіта» на відповідний рік.

Створення комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №454 у Дніпровському районі підтримали 80 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Деснянського району м. Києва в постійне користування земельної ділянки для утримання та благоустрою зелених зон і зелених насаджень та обслуговування території скверу між будинками № 5 та № 7 на вул. Лісківській у Деснянському районі міста Києва (655703994)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Елерон» договору оренди земельної ділянки від 30 травня 2007 року № 75-6-00348 для реконструкції з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ринку на вул. Симиренка, 5 у Святошинському районі (380526617)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Кибальчича Миколи, 3а у Дніпровському районі міста Києва (556241596)
  • Про надання Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку-книгосховища бібліотеки на Боричевому узвозі, 13 у Подільському районі міста Києва (597639086)
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу освіти на вул. Княжий Затон, 12-Б у Дарницькому районі міста Києва (680653916)