Комунальний дитсадок №454 відкриють у Дніпровському районі

Tool items

437

Комунальний дитсадок №454 відкриють у Дніпровському районі

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №454.

Дитсадок відкриють за адресою: вулиця Березняківська, 26-А. Раніше в цьому приміщенні функціонував дитсадок, але в 1994 році його закрили у зв’язку з демографічною ситуацією. Десять років тому Київрада передала будівлю генеральній прокуратурі для розташування там адміністративних приміщень.

«Із 2017 року триває процес передачі закладу в комунальну власність. Є рішення Київради про прийняття будівлі  на баланс міста, потім було рішення Кабміну про передачу. Зараз формально це нежитлова будівля, яка свого часу була дитячим садком, але вже кілька десятків років виведена з мережі. Тобто ми цим рішенням створюємо дитячий садок, аби мати можливість фінансувати його відновлення. Заклад дошкільної освіти буде віднесено до сфери управління Дніпровської райдержадміністрації», - зазначив автор проекту рішення, депутат Київради Андрій Странніков.

Видатки на утримання дитячого садка здійснюватимуться за рахунок коштів, передбачених бюджетом міста для головного розпорядника по галузі «Освіта» на відповідний рік.

Створення комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №454 у Дніпровському районі підтримали 80 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про виплату громадянці Круть Л. К. матеріальної допомоги за належну для одержання земельної ділянки
  • Про надання у постійне користування земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АКАДЕМІЯ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ» для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (для влаштування об’єкта інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду до території закладу освіти та виїзду з території
  • Про передачу гаражно-будівельному кооперативу «ТЕРЕМКИ» та обслуговуючому кооперативу «Гаражно-будівельний кооператив «ТЕРЕМКИ-1» в оренду земельних ділянок для колективного гаражного будівництва (вид використання земельної ділянки – для експлуатації та обслуговування гаражів) на вул. Василя Касіяна, 1 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про приватизацію земельної ділянки громадянином Іщенком Олегом Віталійовичем для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на Оболонській набережній, 71 в Оболонському районі міста Києва (688672814)
  • Про приватизацію громадянином Непомящим Олександром Борисовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Редутній, 30 у Печерському районі міста Києва (312834687)