Клуб українського мовлення в муніципальній книгарні «Сяйво книги» відвідали майже 200 киян та гостей міста

Tool items

Перша зустріч розмовного клубу українського мовлення відбулась 14 липня в муніципальній книгарні «Сяйво книги».

Як зазначили у КП «Міський Магазин», у розмовному клубі всі охочі, хто бажають вивчати українську мову самостійно, без допомоги вчителя, розвивають навички спілкування для того, щоб побороти мовленнєвий бар’єр. 

«У час війни врази збільшилась кількість людей, які хочуть вчити українську мову та вільно нею спілкуватись. Першу зустріч клубу українського мовлення відвідали майже 200 людей. Усі учасники є однодумцями та готові докладати зусилля для того, щоб опанувати нові навички. Для них було проведено цікаве заняття з вправами для розвитку мовлення. Ми дякуємо викладачам, які поділились своїми знаннями, та дійсно цінують велич української мови. Кожен з нас може стати рушійною силою українського культурного фронту», – розповіли у КП «Міський Магазин».

У КП «Міський Магазин» додали, що надалі зустрічі будуть проводитись щотижня. Участь безкоштовна. 

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/magazinkp.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану