Інвентаризація теплових пунктів у житлових та адміністративних будинках сприятиме більш ефективному їх використанню та економії киян на теплі

Tool items

У Києві проведуть інвентаризацію всіх теплових пунктів у житлових та адміністративних будинках, що сприятиме економії киян на використанні тепла та зменшенню сум у платіжках.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 02 грудня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 76 депутатів.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександра Бродського, наразі питання функціонування індивідуальних теплових пунктів у Києві не до кінця врегульовано.

Багато теплових пунктів після установки навіть не взято на баланс обслуговуючих організацій, що викликає багато питань про їх технічний теперішній стан та повноцінне функціонування.

«Усі теплові пункти потрібно передати на баланс єдиного комунального підприємства задля обслуговування. Наприклад, це може бути КП «Київтеплоенерго», яке має необхідну матеріально-технічну базу, достатню кількість працівників для забезпечення обслуговування та експлуатації. Це сприятиме зменшенню затрат населення на енергоносії. Наразі необхідно провести повну інвентаризацію теплових пунктів у житлових і адміністративних будинках, та привести їх до належного технічного стану. Потрібно ефективно використовувати обладнання та ресурси, а також регулярно проводити огляд об’єктів», – зазначив Олександр Бродський.

Депутат додав, що визначення єдиного балансоутримувача допоможе рівномірно розподілити ресурси, своєчасно проводити перевірку та ремонт теплових пунктів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Тітєву Владиславу Сімеонову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва на вул. 71-ій Садовій у Дарницькому районі міста Києва (406014620)
  • Про надання громадянину Клабукову Дмитру Олександровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (656550111)
  • Про надання громадянину Завертайлу Миколі Миколайовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Назарія Яремчука, 41 у Голосіївському районі міста Києва (201894886)
  • Про відмову громадянину Чалому Павлу Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (471017719)
  • Про відмову громадянці Шугайло Ніні Микитівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (464011043)