Інформація про орендовані приміщення буде доступна на сайті Департаменту комунальної власності

Будівля Київської міської ради

Tool items

2300

Сьогодні на засіданні Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати підтримали проект рішення про впровадження доступу до програмного комплексу "Єдина інформаційна система" Департаменту комунальної власності виконавчого органу Київради (КМДА).
Як зазначено в пояснювальній записці, зважаючи на принципи забезпечення доступу до публічної інформації (згідно Закону України "Про доступ до публічної інформації") існує необхідність у забезпеченні вільного доступу до програмного комплексу "Єдина інформаційна система" з метою вільного та відкритого ознайомлення громадськості зі станом майна територіальної громади м. Києва.
Тобто, в рамках реалізації Програми буде забезпечений відкритий доступ до бази даних комунального майна, буде прискорено обмін інформацією між Департаментом і потенційними орендарями та мінімізує, а в подальшому унеможливить корупційні схеми, пов'язані із орендою комунальних приміщень.
Наразі, згідно даних Департаменту комунальної власності, дана система діє на службовому рівні — тільки обмежене коло осіб має доступ до інформації стосовно об'єктів комунальної власності (які приміщення пропонуються в оренду або вже орендовані, ким та інше).
Проект рішення направлено на розгляд одного з найближчих пленарних засідань Київради з урахуванням винаходження шляхів фінансування Програми чи розгляду пропозиції щодо здійснення фінансування його в межах проекту "Smart City". Це питання депутати вирішать безпосередньо на пленарному засіданні.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 467/6518
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про затвердження змін до Положення про громадський бюджет міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 787/1791, та параметрів громадського бюджету на 2020 рік
  • Про внесення зміни до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 грудня 2017 року № 1043/4050 "Про бюджет міста Києва на 2018 рік"
  • Про запровадження заборони на підвищення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до моменту розробки технічних паспортів на будинки та містобудівної і землевпорядної документації на прибудинкові території
  • Про реорганізацію Міжобласної спеціальної вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів Шевченківського району м. Києва шляхом приєднання її до Школи І-ІІІ ступенів № 199 Шевченківського району м. Києва
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЯВІР-95» договору оренди земельної ділянки (зі змінами) для будівництва, експлуатації та обслуговування автостоянки з комплексом супутніх послуг на вул. Озерній в Оболонському районі м. Києва А-25727
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Глушичу Олександру Валентиновичу на вул. Ціолковського, 2б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва індивідуальних гаражів К-36759
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року № 518/10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві»