Григорій Маленко: У Дарницькому районі стартував пілотний проєкт безбар’єрного пересування для маломобільних груп населення

Tool items

З метою створення комфортних умов для переміщення маломобільних груп населення у Дарницькому районі стартував пілотний проєкт безбар’єрного пересування.

Про це повідомив у мережі Facebook депутат Київської міської ради Григорій Маленко.

За словами Григорія Маленка, проєкт безбар’єрного пересування для маломобільних груп населення – є важливий, тому необхідно докласти максимум зусиль задля того, щоб пандуси та з’їзди були доступними.

«У деяких місцях висота бордюрного каменю – п’ять сантиметрів. Тому спільно з депутатським корпусом та громадськістю вже було підготовлено низку звернень до Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації з відповідним переліком об’єктів, які потребують ремонту та додаткового оснащення», – наголосив Григорій Маленко.

Депутат додав, що Дарницька РДА розглянула перелік запропонованих об’єктів, та найближчим часом розпочне роботи з пониження бортового каменю тротуарів та пішохідних доріжок.

«Прошу всіх дарничан долучатися до якісних змін у нашому районі. Для цього необхідно зробити фото та вказати адреси об'єктів, які у подальшому необхідно включити до списку безбар'єрності, та передати до Дарницької РДА на опрацювання», – зазначив Григорій Маленко.

Перша черга реалізації проєкту буде відбуватися за наступними адресами:
– вул. Анни Ахматової, 35/37;
– починаючи з просп. Петра Григоренка, 22/20 до вул. Анни Ахматової, 32/18;
– вул. Драгоманова, 7 до вул. Драгоманова, 1-л;
– вул. Драгоманова, 8 – вул. Драгоманова, 4-а;
– просп. Петра Григоренка, 36;
– вул. Ревуцького, 15;
– вул. Харківське шосе, 121, 176-г.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022 - 2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 14 липня 2022 року № 4889/4930
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕНТ-КОМПАНІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправної станції на вул. Набережно-Луговій, 8 у Подільському районі міста Києва (485395108)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:85:316:0019), яка перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва в особі Київської міської ради для будівництва, обслуговування та експлуатації сервісно-складського комплексу за адресою вул.
  • Про зміну типу та найменування деяких закладів освіти Дарницького району міста Києва
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та відповідності природоохоронному законодавству клопотань Благодійної організації «Благодійний фонд Дніпровського району м. Києва «Київський еколого-культурний центр» щодо організації територій та об'єктів природно-заповідного фонду