Григорій Маленко: У Дарницькому районі стартував пілотний проєкт безбар’єрного пересування для маломобільних груп населення

Tool items

З метою створення комфортних умов для переміщення маломобільних груп населення у Дарницькому районі стартував пілотний проєкт безбар’єрного пересування.

Про це повідомив у мережі Facebook депутат Київської міської ради Григорій Маленко.

За словами Григорія Маленка, проєкт безбар’єрного пересування для маломобільних груп населення – є важливий, тому необхідно докласти максимум зусиль задля того, щоб пандуси та з’їзди були доступними.

«У деяких місцях висота бордюрного каменю – п’ять сантиметрів. Тому спільно з депутатським корпусом та громадськістю вже було підготовлено низку звернень до Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації з відповідним переліком об’єктів, які потребують ремонту та додаткового оснащення», – наголосив Григорій Маленко.

Депутат додав, що Дарницька РДА розглянула перелік запропонованих об’єктів, та найближчим часом розпочне роботи з пониження бортового каменю тротуарів та пішохідних доріжок.

«Прошу всіх дарничан долучатися до якісних змін у нашому районі. Для цього необхідно зробити фото та вказати адреси об'єктів, які у подальшому необхідно включити до списку безбар'єрності, та передати до Дарницької РДА на опрацювання», – зазначив Григорій Маленко.

Перша черга реалізації проєкту буде відбуватися за наступними адресами:
– вул. Анни Ахматової, 35/37;
– починаючи з просп. Петра Григоренка, 22/20 до вул. Анни Ахматової, 32/18;
– вул. Драгоманова, 7 до вул. Драгоманова, 1-л;
– вул. Драгоманова, 8 – вул. Драгоманова, 4-а;
– просп. Петра Григоренка, 36;
– вул. Ревуцького, 15;
– вул. Харківське шосе, 121, 176-г.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)