Григорій Маленко: Школи та дитячі садки мають стати пріоритетом при будівництві нових кварталів у Києві

Tool items

Школи та дитячі садки мають стати пріоритетом при будівництві нових кварталів у Києві.

Про це заявив сьогодні, 21 липня, депутат Київської міської ради, перший заступник голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Григорій Маленко.

Як зазначив депутат, у Києві необхідно розвивати соціальну, екологічну та інженерно-транспортну інфраструктури.

«Наразі не вистачає дитячих садків, шкіл, парків, цивілізованих паркувальних майданчиків та ефективного громадського транспорту. При цьому Київ активно забудовують новими житловими будинками та комплексами, і це призводить до стрімкого збільшення населення. Однією з причин такої ситуації є дисбаланс у реалізації детальних планів територій, оскільки вони, у першу чергу, реалізуються саме в частині житлової забудови, а в частині будівництва об’єктів інфраструктури відкладаються на більш пізній термін чи не реалізуються зовсім», – зазначив Григорій Маленко.

За словами депутата, дана ситуація створює дискомфорт для мешканців столиці.

«На жаль, забудовники віддають пріоритет тим об'єктам, які дають їм максимальну вигоду. Тому сьогодні я подав проєкт рішення, який визначає порядок реалізації детальних планів територій. Основна ідея полягає в тому, що інфраструктурні об'єкти мають будуватися одночасно з житловими будинками і це має стати обов'язковим для всіх забудовників», – наголосив Григорій Маленко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.