Громадські приймальні депутатів Київської міської ради працюють у посиленому режимі

Tool items

Громадські приймальні депутатів Київської міської ради працюють у посиленому режимі.

За словами депутата Київської міської ради Ігоря Опадчого, спільно з командою з перших днів війни працюємо в посиленому режимі та надаємо гуманітарну допомогу мешканцям столиці, вимушено переселеним людям, а також допомагаємо виготовляти та доставляти бронежилети в передмістя Києва.

«Кожен з нас усвідомлює свою відповідальність та щоденно продовжує інтенсивну роботу заради спільної справи – української перемоги. Депутати Київради захищають столицю в лавах батальйонів територіальної оборони Києва, Збройних Сил України та спільно з волонтерами доставляють гуманітарну допомогу людям, які опинились у скрутному становищі. Наші громадські приймальні працюють у посиленому режимі, працівники старанно виконують свої посадові обов’язки та оперативно опрацьовують запити громадян. Ми надаємо продукти харчування, засоби особистої гігієни та товари першої необхідності всім тим, хто цього потребує у столиці», — зазначив Ігор Опадчий.

Депутат подякував всім працівникам, добровольцям та волонтерам, які щоденно надають гуманітарну та інформаційну допомогу мешканцям столиці та Київщини.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київмісьбуд»
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2022 - 2024 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про передачу громадянці Кудикіній Надії Василівні, члену дачного кооперативу письменників «Конча-Заспа», у приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Конча-Озерній, 3-в (дачний кооператив письменників «Конча-Заспа») у Голосіївському районі міста Києва (653832737)
  • Про відмову громадянину Войтовичу Олександру Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для встановлення електрозарядних пристроїв для автомобілів на вул. Урлівській, 19 у Дарницькому районі міста Києва (201493564)
  • Про відмову громадянину Войтовичу Олександру Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для встановлення електрозарядних пристроїв для автомобілів на просп. Петра Григоренка, 20-А у Дарницькому районі міста Києва (648020157)
  • Про відмову громадянину Войтовичу Олександру Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для встановлення електрозарядних пристроїв для автомобілів на вул. Анни Ахматової, 33 у Дарницькому районі міста Києва (598201218)
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки стану найпростіших укриттів у місті Києві