Громадські організації зможуть отримати фінансову підтримку з бюджету міста Києва для реалізації фізкультурно-спортивних заходів у 2022 році

Tool items

Департамент молоді та спорту Київської міської державної адміністрації оголосив конкурс про надання фінансової підтримки з бюджету міста громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості у 2022 році.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації, депутата Київської міської ради Валентина Мондриївського, прийом пропозицій щодо участі в конкурсі триватиме до 30 січня поточного року.

«Міська влада активно співпрацює з громадськими організаціями та надає фінансову підтримку для проведення місцевих та Всеукраїнських змагань, чемпіонатів, турнірів та навчально-тренувальних зборів з підготовки київських спортсменів. Пріоритетом для нас є професійна самореалізація спортсменів Києва та покращення рівня функціонування спортивної галузі сфери, тому задля цього необхідно здійснювати заходи задля її удосконалення. Також важливо залучати дітей та молодь до занять спортом, оскільки це є вагомим фактором формування здорової нації», – зазначив Валентин Мондриївський.

Як повідомила директорка Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Юлія Хан, міська влада співпрацює зі спортивними організаціями задля успішного розвитку спортивної політики Києва.

«У Києві особлива увага та підтримка надається спортивній галузі. Саме тому місто є європейською спортивною столицею. Важливо розвивати спортивну індустрію на теренах міста, зокрема за рахунок надання фінансової допомоги профільним громадським організаціям», – зазначила Юлія Хан.

Конкурсні пропозиції необхідно подавати в електронному вигляді на електронну пошту Департаменту молоді та спорту КМДА: [email protected] та у друкованому вигляді за адресою: місто Київ, вулиця Хрещатик, 12 (4 поверх).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ