«Гарячою» лінією психологічної допомоги скористалися понад 1 700 містян

Tool items

У столиці продовжує працювати «гаряча» лінія психологічної допомоги містянам. Від початку повномасштабного російського вторгнення зафіксовано більше 1 700 звернень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Із 24 лютого 2022 року майже 72% звернень на «гарячу» лінію пов'язані з реакцією на бойові дії, зміни у суспільстві викликані війною та неможливістю адаптуватись до психотравматичної ситуації, яка викликає стрес», – розповів Микола Поворозник.

Він додав, що люди також звертаються з питань втрати близької людини, душевних страждань через тяжкий психічний розлад та пов’язану з ним соціальну ізоляцію, розлучення або конфлікті відносини з чоловіком/дружиною, втрати роботи, або конфліктних відносин на роботі, розриву романтичних відносин та самотності.

«Якщо ви відчуваєте потребу у допомозі, не соромтеся звернутися до фахівця. Вчасна розмова може стати переломною у вашому житті», – наголосив Микола Поворозник.

Номер «гарячої» лінії – 0 (800) 50-12-12.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі