Ганна Старостенко: У Києві збудують Центр нейрореабілітації учасників АТО

Tool items

У Києві збудують центр нейрореабілітації для учасників антитерористичної операції, мета якого – надавати допомогу пацієнтам з ураженнями нервової системи та опорно-рухового апарату.

Про це зазначила заступниця голови Київської міської державної адміністрації, депутатка Київської міської ради, членкиня Постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Ганна Старостенко, відповідаючи на запитання від мешканців.

«Місто чекає на цей проєкт. Цьогоріч нам вдалося виділити 100 мільйонів гривень на початок будівництва центру нейрореабілітації учасників антитерористичної операції. Медичний заклад буде розрахований на 40 ліжок, і в першу чергу, надаватиме допомогу пацієнтам з ураженнями нервової системи та опорно-рухового апарату. У цьому центрі буде басейн, необхідне нейрореабілітаційне обладнання, а також кабінети де можна отримати послуги масажу та інших форм реабілітації», – зазначила Ганна Старостенко.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Ганни Старостенко на запитання щодо результатів перших тижнів роботи Центру вакцинації у Києві, інструменти підвищення рівня прозорості міської влади, важелі впливу на дотримання регламенту та дисципліни під час пленарних засідань, а також про розвантаження ранкового і вечірнього трафіку на дорогах у Деснянському районі після відкриття Подільсько-Воскресенського мосту.

Докладніше можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що кияни мають можливість поставити питання будь-якому депутату у коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та поставити своє питання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати нададуть відео-відповіді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення та належного фінансування виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 13.05.2021 № 952/993 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 11.04.2005 року № 72-6-00265 (зареєстровано в реєстрі за № 267), укладеного між Київською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «МОНАРХ» для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного закладу по вул. Уманська, 8-12 у Солом’янському районі м. Києва
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування стадіону спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови на вул. Княжий