Ганна Старостенко: Мешканці Дніпровського району матимуть своє приміщення амбулаторії

Tool items

Мережа амбулаторій сімейної медицини Дніпровського району незабаром буде розширена новим приміщенням. Наразі триває реконструкція частини будівлі за адресою: бульвар Дарницький, 23. Після завершення ремонтних робіт мешканці Дніпровського району отримуватимуть більш якісні медичні послуги, а лікарі – матимуть комфортніші умови праці.

Про це за підсумками інспекції перебігу робіт повідомила заступниця голови КМДА, депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко.

«На сьогодні лікарі амбулаторії приймають пацієнтів в орендованому приміщенні дитячого садочка за адресою: вулиця Солов’яненка, 4-А. Ми прагнемо, щоб медики первинної ланки працювали у комфортних умовах, а кияни – отримували якісні послуги. Тому й плануємо завершити реконструкцію за кілька місяців», – додала Ганна Старостенко.

Як зауважила заступниця голови КМДА, роботи з реконструкції було розпочато у 2019 році, а їх загальна вартість складає понад 29 млн грн.

«Цього року з міського бюджету ми виділили 6 млн грн. Серед незавершених робіт – зовнішні мережі електро- та теплопостачання, оздоблювальні внутрішні роботи та влаштування підйомника на другий поверх, що передбачено в межах інклюзивності будівлі. Закладом вже придбані меблі та медична апаратура на суму понад 800 тис. грн», – наголосила Ганна Старостенко.

Загальна площа амбулаторії складатиме понад 1,3 тис. кв. м. Планується, що на першому поверсі прийматимуть дітлахів, на другому – дорослих пацієнтів. Кількість людей, які будуть обслуговуватися за зміну, – 250, а персоналу, що працюватиме в амбулаторії, – майже 100 людей. Загалом заклад обслуговуватиме понад 35 тис. мешканців Дніпровського району.

Зазначимо, що у Дніпровському районі функціонує 5 центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), у складі яких працює 25 амбулаторій.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про створення Координаційної ради з питань забезпечення транспортної соціальної послуги у місті Києві
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ПЕРЕМОГИ, 55-А» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (проїзди) на
  • Про надання Національному музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальному Комплексу земельної в постійне користування для експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної, транспортної інфраструктури (проїзду та автостоянки для відвідувачів Національного музею історії України у Другій світовій війні) на вул. Лаврській, 24 у
  • Про надання громадянину Морозу Івану Анатолійовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у мікрорайоні Жуляни у Солом'янському районі міста Києва (669610154)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Роллана Ромена, 4-А у Святошинському районі міста Києва (678514179)