Ганна Старостенко: Київ готується до можливого переходу в «червону» зону

Tool items

На сьогодні у столиці фіксується зростання кількості випадків захворюваності на COVID-19 та госпіталізацій у лікарні. Зокрема, кількість ліжок, обладнаних киснем, уже заповнена на 65,7%. Якщо такий показник триматиметься принаймні три дні або зростатиме надалі, місто може перейти до червоного рівня епіднебезпеки. Водночас остаточне рішення прийматиме Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«Лише за останню добу у нас госпіталізовано з підозрою на COVID-19 або з підтвердженим діагнозом 657 пацієнтів. Це дуже велика кількість, і більшість із них потребують кисневої терапії», – сказала заступниця голови КМДА.

При цьому Ганна Старостенко розповіла, що на сьогодні у Києві визначено 21 заклад охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів, хворих на COVID-19. І місто працює над тим, аби збільшити кількість ліжок і забезпечити безперебійну роботу медичної системи.

«Протягом попередніх місяців і влітку Київ не зупиняв підготовку до нової хвилі – ми нарощували потужності, закупали необхідне обладнання, встановлювали кисневі станції у лікарнях, проводили централізований кисень. Водночас розгорнули розгалужену мережу вакцинальних центрів і пунктів щеплення», – наголосила Ганна Старостенко.

За словами заступниці голови КМДА, на сьогодні у столиці діє 148 пунктів щеплення, 21 міні-вакцинальний центр, Центр масової вакцинації, створений на базі МВЦ, працюють 53 мобільні бригади, а також 32 тимчасові вакцинальні пункти в торговельно-розважальних центрах і Центрах надання адміністративних послуг.

«Ми дуже вдячні нашим медикам, які працюють фактично без вихідних, киянам, які відповідально ставляться до власного здоров’я та здоров’я своїх близьких, а також представникам бізнесу, які готові сприяти і долучатися до вакцинальної кампанії міста», – додала Ганна Старостенко.

Вона також підкреслила, що в разі переходу Києва до «червоної» зони введені протиепідемічні обмеження стосуватимуться невакцинованих осіб.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)