Ганна Старостенко: Цього місяця київські медики отримають додаткові фінансові виплати

Tool items

У Київській міській раді внесли зміни до міської цільової програми «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 07 грудня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 95 депутатів.

За словами депутатки Київської міської ради, заступниці голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко, місто знайшло додаткові можливості, щоб підтримати столичних медичних працівників і виплатити їм додаткове фінансове заохочення.

«Наші медики заслуговують на високу оцінку роботи: на своїх плечах вони втримують всі виклики коронавірусу, вакцинації та інших захворювань. Саме тому ми потурбувалися про наших лікарів, медсестер та молодший медперсонал. Згідно з ухваленим рішенням, планується, що вже у грудні за рахунок зекономлених бюджетних коштів медичні працівники столиці отримають: лікарі – по 10 тисяч гривень, середній медичний персонал – по 8 тисяч гривень, молодший медперсонал – по 6 тисяч гривень», – наголосила Ганна Старостенко.  

За словами Ганни Старостенко, протягом усього року медики вторинної та третинної ланки отримували щомісячну безповоротну фінансову допомогу з міського бюджету: лікарі – 5 тисяч грн, медсестри – 4 тисячі грн, молодший медичний персонал – 2 тисячі грн. Нинішня ж доплата стосуватиметься й медичних працівників первинної ланки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про найменування скверу у Голосіївському районі міста Києва
  • Про особливості встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та вручення заохочувальних відзнак Київського міського голови під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України від
  • Про внесення змін до Порядку надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі комунальним закладам культури на створення мистецького продукту
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 "Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні ", затвердженого Законом
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»