Фахівці Київського зоопарку порадили як правильно підгодовувати птахів під час сильних морозів

Tool items

Фахівці Київського зоопарку порадили як правильно підгодовувати птахів під час сильних морозів.

Як зазначили представники Київського зоопарку, у столиці зимують близько 50 видів місцевих та перелітних птахів. Деякі з них – рідкісні та зникаючі. 

«Птахи є важливою частиною екосистеми міста. Тому необхідно підгодовувати їх під час складних погодних умов. Водночас категорично заборонено годувати птахів хлібом – це призводить до хвороб та смерті. Також заборонено підгодовувати солоними, смаженими, гострими, копченими, солодкими та пліснявими продуктами», – наголосили у Київському зоопарку.

Київський зоопарк як заклад з охорони навколишнього середовища, закликає приєднатись до заходів із допомоги зимуючим птахам.

Птахи здатні самостійно знаходити корм, тому допомагати потрібно за наступних умов:
– коли на снігу утворюється наст (крижана корка);
– під час обледеніння;
– при температурі нижче -10 градусів.

Що найкраще підходить для підгодовування птахів:
– несмажене насіння соняшника;
– горіхи;
– овес;
– насіння льону;
– просо;
– несолоне сало.
 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)